Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Чи буде почутий голос громадськості?

16.04.2014

DSC01581.JPGЗ огляду на актуальність проблематики відсутності правових механізмів участі громади м. Біла Церква в прийнятті рішень міської ради депутати фракції Народної Партії Валерій Ямковий та Людмила Дригало ініціювали проведення Круглого столу. У засіданні взяли участь більше 20 представників різних громадських організацій, також депутати міської ради, юристи, громадські активісти та журналісти місцевих ЗМІ.

Тема Круглого столу «Громадські слухання – як механізм впливу на передачу комунальної власності в оренду, концесію, чи продаж» була вибрана не випадково. Адже два ключових питання щодо затвердження нового Положення про громадські слухання та скасування передачі КП «Білоцерківтепломережа» в концесію, стануть найбільшими каменями спотикання у роботі чергової сесії міської ради 17 квітня.

Відкриваючи Круглий стіл, В. Ямковий зазначив, що громада Білої Церкви позбавлена будь-якої можливості впливати на рішення міської влади. З важливих питань життєдіяльності міста посадовці ігнорують думку та нехтують інтересами людей. Тому виникла потреба створити правові передумови для розвитку народовладдя і місцевого самоуправління.

DSC01536.JPGПро значимість громадських слухань говорила і депутат Л.Дригало. За її словами, не припустимо, аби в демократичній країні жителі Білої Церкви були відсторонені у прийнятті доленосних рішень. Як один із прикладів негативних наслідків відсутності Положення про громадські слухання, стала передача комунальних підприємств «Білоцерківводоканал» та «Білоцерківтепломережа» в концесію. Так, з 200-тисячною громадою ніхто не радився, хоче вона цього, чи ні.

Багато учасників Круглого столу також висловили своє бачення розвитку місцевого самоврядування, та вносили свої зауваженні і пропозиції до обговорюваного документу. Головний акцент зроблений на тому, що Положення повинно стати суттєвим важелем впливу громади на міську владу, та побудувати між ними різнобічний і продуктивний діалог.

Під час обговорення усі присутні засудили передачу «Білоцерківтепломережі» в концесію, вважаючи, що монопольне підприємство із забезпечення міста теплом та гарячою водою, повинно знаходитись у комунальній власності.

На завершення розмови народник В. Ямковий зачитав резолюцію, яку одноголосно підтримали всі учасники Круглого столу.

 

Катерина Головіна,

прес-секретар Київської регіональної організації

Народної Партії

Коментарі
Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".