Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Привітання Політвиконкому Народної Партії до Великодня

18.04.2014

Дорогі співвітчизники! 

Вітаємо Вас зі світлим та радісним святом – з Великим Днем Воскресіння Христового!

У житті кожного християнина Великдень – це особливо шановане та величне свято, яке сповнює душу надією та спокоєм, дарує впевненість. День Воскресіння Христового нагадує нам  про духовне відродження, про одвічні християнські цінності, які вчать нас вмінню чекати, бути терплячими, допомагати нужденним, адже кожна добра справа є гідна в очах Господніх і воздасться сторицею. Ці дні спонукають нас оцінити свої помисли, бажання, вчинки і бути добрішими, милосерднішими, терплячішими один до одного та утверджують споконвічну істину, що достойне терпіння винагороджується перемогою, а чесне життя увінчається пошаною.

Щиро бажаємо Вам миру, добра, радості, благополуччя та спокою в душі. Нехай Великодні свята надихають на добрі справи і стануть для кожного початком нового життя.

 

Політвиконком Народної Партії

Коментарі
Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".