Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Проведення референдуму зараз в обуреному суспільстві, фактично легалізує розкол і розповзання країни, - Володимир Литвин

25.04.2014

За словами Голови Народної Партії якщо буде винесено на референдум мовне питання, результати будуть заздалегідь передбачуваними.

Проведення референдуму зараз в обуреному суспільстві, фактично легалізує розкол і розповзання країни. Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" заявив екс-спікер парламенту Володимир Литвин.

"Я думаю, що якщо ми підемо на референдум і там буде мовне питання, рішення буде таке, яке приведе до посилення конфлікту. Бо можна сказати, як проголосують на заході, як проголосують у центрі, яка явка буде на сході і якою буде сумарний результат", - повідомив він.

Нагадаємо, раніше в.о. президента Олександр Турчинов припустив, що в Україні референдум може відбутися одночасно з президентськими виборами.

 

Прес-служба Народної Партії

Коментарі
Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".