Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Привітання Політвиконкому Народної Партії до Міжнародного дня солідарності трудящих

30.04.2014

Дорогі співвітчизники!

Вітаємо вас зі святом Першотравня – Міжнародним

днем солідарності трудящих!

 

Першотравень сьогодні – це день людей праці, тих, хто створює матеріальні та духовні блага, забезпечує стабільність і невпинний розвиток суспільства. Це свято тих, чий невтомний труд є найважливішою складовою процесу модернізації України, подолання кризових явищ, створення сильної економічної, соціально-орієнтованої та демократичної держави. Адже мир, взаєморозуміння і повага, дружба, братерство та вільна натхненна праця гармонізують людське життя на землі, дають свободу і право творити свою державу та пишатися нею, розбудовувати суспільство, любити, плекати сім'ю, ростити дітей і бути по-справжньому щасливими.

Нехай це свято наповнить наше життя невичерпною енергією, теплом і радістю, впевненістю у щасливому майбутті. Бажаємо вам міцного здоров’я, щастя та натхнення у плідній праці та духовному зростанні.

 

Політвиконком Народної Партії

Коментарі
Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".