Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Високе довір’я народнику

08.04.2014

zakarp0804.jpgУ четверг, 3 квітня відбулися загальні збори Закарпатського обласного відділення Всеукраїнської Асоціації сільських та селищних рад. В цьому зібранні взяли участь заступник голови обласної ради - Андрій Сербайло, заступник голови ОДА – Михайло Рівіс, виконавчий директор ВАССР (м. Київ) – Вадим Івченко, віце-президент Асоціації міст, селищ і сіл «Закарпаття – ХХI століття» - Олег Лукша.

Очільники населених пунктів Закарпаття обговорили Концепцію реформування місцевого самоврядування і територіальної організації влади в Україні та прийняли Звернення до Уряду і Парламенту України.

На загальних зборах обрано голову, двох заступників голови і членів правління ЗОВ ВАССР. Головою Закарпатського обласного відділення Всеукраїнської Асоціації сільських та селищних рад обрано Михайла Лабу – Невицького сільського голову Ужгородського району, заступника голови Закарпатської обласної організації Народної Партії, який зарекомендував себе авторитетним і успішним керівником.

Закарпатські народники вітають Михайла Михайловича з новим відповідальним обранням і виражають впевненість в тому, що він справиться з покладеними на нього обов’язками.

 

Прес-служба

Закарпатської обласної організації Народної Партії

Коментарі
Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".