Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Кадрове омолодження Народної Партії

13.05.2014

DSC01798.JPGПопри складну ситуацію в країні, народники Київщини не припиняють активну партійну діяльність, а навпаки посилюють свій вплив та авторитет на місцевому рівні.

8 травня 2014 року в місті Сквира представники більшості первинних осередків району зібрались на звітно-виборну конференцію, аби підбити підсумки двохрічної роботи та обрати нові керівні органи.

У роботі конференції взяли участь голова Київської регіональної організації Народної Партії Людмила Дригало та керівник секретаріату обласної парторганізації Валерій Ямковий.

Виступаючи перед присутніми, голова Сквирської районної парторганізації Олексій Непота зазначив, що членами Народної Партії є чесні, порядні та добросовісні люди; а авторитетні та високопрофесійні керівники сільськогосподарських підприємств є депутатами у міській та районній радах. Також серед партійців багато поважних людей (Сологуб О.М., Миронюк П.О., Рибак О.М.), яких добре знають в області, їх поважають та підтримують мешканці міст і сіл.

DSC01777.JPGПояснюючи причину складання своїх повноважень, Олексій Непота наголосив на необхідності залучення до партійної роботи молодих і перспективних людей, які з новими ідеями та цілями готові гідно представляти Народну Партію у Сквирському районі. Тож після звіту делегати одноголосно підтримали обрання нового голови – Максима Миколайовича Чмиря, виявивши йому тим самим довіру і даючи мандат на позитивні зрушення в роботі парторганізації. І вже за пропозицією нового очільника, Олексія Непоту було одностайно обрано першим заступником, також оновлено ряди виконкому.

Новообраний голова у своєму виступі чітко окреслив перші кроки на новій посаді, вважаючи головним: підвищення рейтингу партії у районі шляхом залучення до лав нових активних партійців, створення сильної команди однодумців, котрі готові брати на себе відповідальність та стояти на захисті інтересів громадян, передусім, у вирішенні проблем місцевого значення.

DSC01851.JPGГолова Київської регіональної організації Народної Партії Людмила Дригало щиросердечно привітавши Максима Чмиря з обранням на таку посаду, висловила сподівання, що молода згуртована команда принесе успіх партійній організації і на майбутніх виборах до органів місцевого самоврядування забезпечить високий рівень представництва. «Народна Партія, на відміну від інших політичних сил, має багато переваг, зокрема: ми маємо партійну структуру і незламний кістяк партійців, що при будь-яких умовах завжди спроможний наростити «м’язи», ми представлені на всіх рівнях влади, також головне – ідея нашої партії полягає в поміркованості та конструктивізмі, що наразі високо затребувана», - упевнена Людмила Дригало.

Виступив на конференції і керівник секретаріату Валерій Ямковий. Він наголосив, що на місцях все залежить від авторитетних лідерів, які практичними діями підкріплюють престиж партійної організації.

У ході конференції відбулося широке обговорення нагальних проблем району, зокрема закриття місцевого хлібокомбінату, який очолює народник Олександр Рибак. Голова обласної парторганізації Л.Дригало пообіцяла надати всіляку допомогу у вирішенні проблеми, аби не допустити масове скорочення робочих міст та закриття одного з найбільших промислових підприємств Сквирського району.

Крім того, народники проаналізували як позитивні, так і негативні моменти в партійній роботі, наголосили на необхідності зосередитися на якості партійних кадрів, підвищення рівня довіри виборців та намітили перспективу подальшої роботи.

Катерина Головіна,

прес-секретар Київської регіональної організації

Народної Партії

Коментарі
Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".