Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Народники Невицького дбають про відродження спортивної слави села

20.05.2014

20052014.jpgНа днях на невицьмому стадіоні з ініціативи сільського голови, лідера Ужгородських народників Михайла Лаби зібралися багаточисельні шанувальники футболу, які вшанували пам’ять свого земляка Юрія Можара – знаного тренера і арбітра, якому нещасний випадок вкоротив життя у розквіті творчих сил.

Для вшанування його пам’яті в селі проводиться щорічний футбольний турнір. І цього разу у Невицькому зібралися понад 80 юних спортсменів з Середнього, Ужгорода, Кам’яниці, Оноківців і, звичайно, місцеві.  На почесному місці на святі була мати Юрія Можара.

У виступах сільського голови Михайла Лаби, судді ФІФА Степана Селменського, представника федерації футболу району Івана Ковача, депутата районної ради Надії Стегнач, організаторів турніру Мілана Бутрика  та Івана Брензовича та інших прозвучали спомини про справжнього патріота.

Також під час проведення турніру сільський голова Михайло Лаба продемонстрував макет спортивного комплексу, який буде побудований  на цьому стадіоні. Невицьке останнім часом може похвалитися багатьма добрими справами. Село виграло перше місце у районному конкурсі на кращий населений пункт, в обласному – друге. А напередодні футбольного турніру владика Мілан Шашік освятив катехитичний центр у селі, при якому працює дитяча школа.

20052014_2.jpgСаме на молодь зробив ставку актив Невицького на чолі з своїм сільським головою. І правильно зробив. Тому тепер так зване молодіжне крило сільської влади – його права рука. Уся увага – розвитку культури і спорту, туризму.

Визначені і переможці цьогорічного турніру. Перше місце зайняла команда «Колосок» з Ужгорода, друге – «Невицький замок» з Невицького і третє – ДЮФК села Оноківці. Кубок, медалі надала районна федерація футболу. Із рук спонсорів юні учасники турніру отримали понад 80 різних подарунків.

 

Прес-служба

Закарпатської обласної організації Народної Партії

Коментарі
Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".