Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Досі армія в Білій Церкві асоціюється виключно із 72 механізованою бригадою

30.05.2014

army-2.jpgА про зенітно-ракетний полк не знають... Хоча вояки саме цієї частини завадили двом російським гелікоптерам прорватися у повітряний простір України.

Такий стан речей призводить до того, що багато підрозділів Збройних Сил України залишаються без матеріальної допомоги населення. По це йшла мова під час зустрічі військовослужбовців зенітно-ракетного полку із відомою білоцерківською бізнесвумен Людмилою Дригало.

Перед тим військові вручили Людмилі Борисівні подяку за матеріальний внесок на закупівлю військового спорядження, а саме розвантажувальних жилетів. 

Завдяки цьому предмету військового «гардеробу» бійці, які охороняють небо на півдні України, значно менше потерпають від незручностей під час бойового чергування. Чотири магазини з набоями, ніж, фляга з водою тепер зручно розташовуються по кишенях жилетів, який рівномірно розподіляє вагу по тілу. «Наші бійці не можуть на них нарадуватися», - говорить зампотил полку, підполковник Павло Семенов.

army-.jpgВ свою чергу Людмила Дригало запевнила, що крім того вона регулярно допомагає армії продуктами харчування. На це підполковник зауважив, що майже вся матеріальна допомога від населення і підприємців надходить у розпорядження 72 механізованої бригади, а їхній зенітно-ракетний полк є відокремленою частиною, яка не має з бригадою нічого спільного, крім тризуба на кашкеті, звичайно. Військові розповіли про службу в херсонських степах і що вояки саме їхньої частини завадили двом російським гелікоптерам прорватися у повітряний простір України. «Хлопці, а чи не можна було їх збити, - поцікавилася Дригало, а почувши, що на те не було наказу, додала, - та увесь народ вийшов би на ваш захист за таке порушення наказу!»

army-3.jpgЛюдмила Дригало пообіцяла надалі приділяти більше уваги потребам зенітників і налагодити тісну співпрацю. Такі приклади мають стати правилами. Поки державні інститути зможуть налагодити безперебійне фінансування і постачання для нашої армії, населення повинно підставити плече військовим. Інакше прийде чужа армія «асвабадітєлєй» і забере все не питаючи дозволу. Прикладів маємо вдосталь.

 

ТЕТЯНА ВИГОВСЬКА

ЖУРНАЛІСТ

 

Матеріал опубліковано на інтернет-виданні «Кореспондент»

Коментарі
Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".