Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Михайло Сятиня – меценат проведення обласного пленеру художників

05.05.2014

Околиці Синевира завжди були привабливими для митців весною. Саме на чарівних його окраїнах черпали з натури сюжети для майбутніх творів учасники обласного десятиденного пленеру художників – «Синевирська царина», який пройшов з 2 по 12 квітня цього року. У складі пленеристів півтора десятка живописців з Ужгорода, Мукачева, Хуста і звичайно Міжгірщини.

В ролі мецената митців виступив уродженець з Синевира, заслужений працівник охорони здоров’я України, голова Закарпатської обласної організації Народної Партії Михайло Сятиня.

Приємним сюрпризом для закарпатських митців було вручення всім книги члена Національної Спілки письменників України, члена Народної Партії Андрія Дурунди «Дерево на вітрах», в якій описано славний родовід Сятинів і за якою знято документальний телефільм.

 

Прес-служба

Закарпатської обласної організації Народної Партії

Коментарі
Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".