Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Найбільшу писанку на Великдень зготували у Невицькому

05.05.2014

Великдень  –  Світлий празник Воскресіння Господа нашого Ісуса Христа  –  є найбільшим християнським святом. Всі ми добре знаємо, що існує безліч Великодніх традицій, до яких готуються в кожній сім’ї і діти і дорослі. Одним з таких звичаїв є розфарбовування яєць. І мабуть кожен намагається зробити це по-різному, що разу придумуючи щось цікаве, щось таке, що може здивувати.

Як завжди, не забули здивувати таким Пасхальним яйцем і в селі, яке ніколи не забуває про традиції. Цього року мешканці села Невицьке, Ужгородського району йдучи в світле Воскресіння Христове до церкви мали змогу побачити рекордну писанку, яку напередодні розмістили та гарно прикрасили неподалік церкви.

Під чутливим керівництвом сільського голови, лідера Закарпатських народників Михайла Лаби та його дружини Вікторії Лаби, з допомогою члена виконкому Любові Кожевнікової, завідуючої клубом Беатріси Коваль, сільських депутатів Руслани Коваль та Олени Кирити, керівника гуртка  «Умілі ручки» Діани Кичатої, і кмітливих дівчат з молодіжної організації  –  Альбіни Семенюк та Крістіни Ондрик, а також жителів села, які просто підтримали ініціативу та захотіли допомогти, писанка була готова не більше ніж за 3 години.

Яйце висотою в 3 метри та шириною в 2 метри прикрашали домотканими рушниками, стрічками та неймовірно гарними вишитими рушниками.

Писанка набула чарівного виду. Всі отримали масу адреналіну та просто чудового настрою і з усмішкою на лиці могли сказати: «Христос Воскрес!»  -  «Воістину Воскрес!»

 

Прес-служба

Закарпатської обласної організації Народної Партії

Коментарі
Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".