Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Привітання Політвиконкому Народної Партії з нагоди Дня Перемоги

08.05.2014

Дорогі ветерани Великої Вітчизняної війни! 

Шановні співвітчизники!

Прийміть найщиріші вітання з днем Перемоги – святом порятунку людства від фашизму та сподівань на мирне майбутнє.

У цей славний і величний день ми з глибоким сумом згадуємо і вшановуємо всіх, чиє життя забрала війна, і висловлюємо безмежну вдячність тим, хто на своїх плечах виніс її тягар.

Вшанування переможців війни не просто прекрасна традиція. З плином часу все виразніше осягаються масштаби, наслідки та значущість війни, яка була для її учасників, усього народу воістину Великою і Вітчизняною. Для прийдешніх поколінь вона є взірцем справжнього, активного і свідомого патріотизму, відданого служіння Вітчизні. Це надзвичайно важливо нині, в часи випробувань, що випали на долю України.

Доземний уклін Вам, дорогі ветерани, за Перемогу. Щиро зичимо щастя, здоров’я, добра, тепла, підтримки та шани в суспільстві – Ви сповна цього заслужили.

Нехай усім нам, шановні співвітчизники, Велика Перемога буде гідним прикладом, а нинішнім та потенційним загарбникам – повчальним уроком історії.

Політвиконком Народної Партії

Топ - новина
МИ ПОВИННІ ЦЕ ЗРОБИТИ

19.03.2019

Влада жодним чином не реагує на тривале і постійне забруднення річок Хомора і Случ, що вже спричинило непоправні екологічні проблеми на територіях майже в 15 тис.км2

Публікації
Олена Скоморощенко: пригода з Зеленським нам потрібна для здобуття вищого рівня свідомості

14.04.2019 

Чим для України обернеться ймовірне президентство шоумена Зеленського? Чи можливе розгортання вектору зовнішньополітичного розвитку нашої держави? i-ua.tv і далі продовжує обговорювати результати першого туру президентських виборів.