Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Привітання Політвиконкому Народної Партії з нагоди Дня Перемоги

08.05.2014

Дорогі ветерани Великої Вітчизняної війни! 

Шановні співвітчизники!

Прийміть найщиріші вітання з днем Перемоги – святом порятунку людства від фашизму та сподівань на мирне майбутнє.

У цей славний і величний день ми з глибоким сумом згадуємо і вшановуємо всіх, чиє життя забрала війна, і висловлюємо безмежну вдячність тим, хто на своїх плечах виніс її тягар.

Вшанування переможців війни не просто прекрасна традиція. З плином часу все виразніше осягаються масштаби, наслідки та значущість війни, яка була для її учасників, усього народу воістину Великою і Вітчизняною. Для прийдешніх поколінь вона є взірцем справжнього, активного і свідомого патріотизму, відданого служіння Вітчизні. Це надзвичайно важливо нині, в часи випробувань, що випали на долю України.

Доземний уклін Вам, дорогі ветерани, за Перемогу. Щиро зичимо щастя, здоров’я, добра, тепла, підтримки та шани в суспільстві – Ви сповна цього заслужили.

Нехай усім нам, шановні співвітчизники, Велика Перемога буде гідним прикладом, а нинішнім та потенційним загарбникам – повчальним уроком історії.

Політвиконком Народної Партії

Топ - новина
Володимир Литвин, - Жонглювання подібним становить пряму загрозу Україні як державі

05.10.2018

«Наставники» України демонструють свої ознаки виборчої кампанії, діставши зі скрині завжди потрібне мовне питання, доточивши його до релігійного, від якого вони, згідно статті 35 Конституції України, взагалі повинні бути відокремленими.

Публікації
Про складний і необхідний для суспільства дискурс

11.02.2019 

Усі вже розуміють, що олігархи остаточно «добивають» у людей бажання дивитись телевізор, але...