Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Привітання Політвиконкому Народної Партії з нагоди Дня Перемоги

08.05.2014

Дорогі ветерани Великої Вітчизняної війни! 

Шановні співвітчизники!

Прийміть найщиріші вітання з днем Перемоги – святом порятунку людства від фашизму та сподівань на мирне майбутнє.

У цей славний і величний день ми з глибоким сумом згадуємо і вшановуємо всіх, чиє життя забрала війна, і висловлюємо безмежну вдячність тим, хто на своїх плечах виніс її тягар.

Вшанування переможців війни не просто прекрасна традиція. З плином часу все виразніше осягаються масштаби, наслідки та значущість війни, яка була для її учасників, усього народу воістину Великою і Вітчизняною. Для прийдешніх поколінь вона є взірцем справжнього, активного і свідомого патріотизму, відданого служіння Вітчизні. Це надзвичайно важливо нині, в часи випробувань, що випали на долю України.

Доземний уклін Вам, дорогі ветерани, за Перемогу. Щиро зичимо щастя, здоров’я, добра, тепла, підтримки та шани в суспільстві – Ви сповна цього заслужили.

Нехай усім нам, шановні співвітчизники, Велика Перемога буде гідним прикладом, а нинішнім та потенційним загарбникам – повчальним уроком історії.

Політвиконком Народної Партії

Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".