Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Народники Закарпаття відроджують водні види спорту

11.06.2014

11062014.jpgЧлен Народної Партії, депутат Ужгородської міської ради попереднього скликання, голова Федерації водних видів спорту Закарпатської області Роберт Левицький розповів, що ужгородська команда ватерполістів виступила на чемпіонаті України серед юніорів та отримала «срібло», що стало несподіванкою для закарпатського спорту, адже діти тренуються трохи більше 2 років.

В Ужгороді плаванням займається 750—800 дітей, за останні 5 років, відтоді, як почала працювати федерація, було створено базу для розвитку водних видів спорту при ДЮСШ та «Динамо». Базовий басейн ДЮСШ – в Ужгородській гімназії, там вдалося знайти спільну мову з керівництвом, а також фінансування. Понад 3 роки функціонує школа плавання — за цей час вдалося навчити плавати 1500—1700 дітей. Ми поламали статистику, яка існувала до недавнього часу, адже станом на 2003 рік 80% студентів, які вступали на 1-й курс Ужгородського Національного університету, не могли проплисти 25 метрів». Тепер завдання команди — утримати цей рівень та підтвердити свій злет. У планах – відновити зв’язки з ватерполістами Словаччини, Сербії, Румунії, які були втрачені за відсутності команди.Під опікою Федерації водних видів спорту 1000 осіб, які замаються плаванням, з них — 30 активних ветеранів.

«Будуйте не тільки церкви, ресторани, бані. Навіть невеликий басейн (12,5 м) дозволить навчити плавати. Кожна дитина мусить вміти плавати». – звертається до можновладців Роберт Левицький.

Тренери кажуть, що будівництво нормального водного міського комплексу в Ужгороді – необхідне. Неповне століття цю функцію виконував «Спартак», зараз він для занять непридатний. Ужгород — чи не єдиний обласний центр, який не має професійного водного комплексу. Як розповів Роберт Левицький, представники федерації планують у третій декаді червня їхати в Київ і порушувати питання з будівництва 

 

Прес-служба

Закапатської обласної організації Народної Партії

Коментарі
Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".