Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Безпритульні тварини білоцерківцям друзі чи вороги?

16.06.2014

Безпритульні тварини білоцерківцям_250.jpgСитуація з безпритульними тваринами у Білій Церкві стала не контрольованою. За останні кілька років чисельність бродячих собак і котів на вулицях міста зросла майже у п’ять разів і нині становить близько 10 тисяч тварин. Вирішення цієї нагальної проблеми та напрацювання спільних заходів міської влади з громадськими організаціями по захисту тварин, волонтерами та небайдужими білоцерківцями лягло в основу проведення засідання круглого столу «Безпритульні тварини: друзі чи вороги», що відбулось 11 червня у приміщенні міськвиконкому.

Найбільш глибоко учасники круглого столу розглянули питання стерилізації безпритульних тварин, застосування технології чипації для подальшого контролю їх чисельності, а також питання про недопустимість жорстокого поводження з безпритульними тваринами, їх утримання, штрафування власників собак за вигул своїх улюбленців без намордників тощо.

Єдиний присутній депутат міської ради на засіданні круглого столу народник Валерій Ямковий звернувся за поясненнями до заступника міського голови, чому до цього часу не виділена земельна ділянка під будівництво притулку для бродячих тварин. Адже, за його словами, за наявності такого місця можна залучити інвестиційні кошти на створення притулку, як спільного проекту між владою і бізнесом. З’ясувалось, що вибрана територія по вул. Сухоярська, під яку спроектований притулок, знаходиться не в межах міста, а тому відповідний дозвіл має дати Терезінська сільська рада. У самому ж місті Біла Церква відсутні вільні земельні ділянки на потреби тварин.

Також голова фракції Народної Партії у Білоцерківській міські раді В. Ямковий порушив проблему гуманного ставлення до тварин. Зокрема, він поцікавився, чи ведуться відповідними органами облік евтаназії, стерилізації безпритульних тварин. Отримання такої інформації дозволило б  проаналізувати об’єм та ефективність проведеної роботи у ході реалізації міської програми по захисту бродячих тварин. На жаль, у представників міськвиконкому не знайшлося відповіді на поставлені питання.

Голова громадської організації по захисту тварин Юрій Бут зазначив, що за їх рекомендацією міська влада уклала договір про стерилізацію та кастрацію тварин з фірмою «Фенікс». Крім того, через постійно діючу комісію по врегулюванню чисельності безпритульних тварин громадськість контролює відлов собак, проводить роз’яснювальну роботу серед населення щодо  гуманного поводження з братами нашими меншими.

Учасники засідання зійшлися на спільній думці – місто потребує невідкладного будівництва притулку та збільшення фінансування з міського бюджету на реалізацію програми по захисту чотирилапих друзів людини. 

Катерина Головіна,

прес-секретар Київської регіональної організації

Народної Партії

Коментарі
Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".