Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
ЗАЯВА Політвиконкому Народної Партії

19.06.2014

«Разом – ми переможемо!»

 

Україна переживає найдраматичніший момент у своїй історії. Йдеться про саме її існування. Продовжується черговий етап реалізації плану з руйнування Української держави.

За таких умов влада не повинна займатися виключно розсадкою чергових одіозних чиновників у теплі крісла. Неможливо перейматися лише пошуком внутрішніх ворогів і постійно посипати голову попелом, нарікаючи на дії попередників.

Сьогодні вкрай необхідно оперативно реагувати на події.

В першу чергу, новообраний Президент України має взяти на себе відповідальність за наведення конституційного порядку і законності.

Усі громадяни країни мають згуртуватися навколо очільника держави для наведення ладу як у столиці, так і за її межами. Гарантією стабілізації суспільства має бути не принцип революційної доцільності, а дотримання Законів України.

Необхідно матеріалізувати довіру людей, взявши за основу збереження країни і життя її громадян. Критично важливо чесно сказати про економічний стан країни та необхідні кроки щодо стабілізації економіки, прийняти невідкладні рішення з питання базових засад функціонування держави, повернути повагу до Конституції України.

Потрібно у найкоротший термін відмовитись від партійних квот і провести необхідні кадрові зміни, як на центральному, так і на місцевому рівнях влади. Важливо невідкладно змінити існуючу виборчу систему з тим, щоб вона наблизила депутата до виборців, і після цього провести наступні вибори Верховної Ради України.

 

Політвиконком Народної Партії

Коментарі
Топ - новина
Добрі люди – земляки!

25.07.2019

Народна мудрість вчить: коли не можеш змінити ситуацію, зміни своє ставлення до неї. Тому як данність сприйняв результати голосування у 65-му виборчому окрузі.

Публікації
На саммите «большой семерки» глава ООН объявил «чрезвычайную климатическую ситуацию»

16.09.2019