Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Заява Політвиконкому Народної Партії про неприпустимість політичних протистоянь в країні й переростання соціальної напруги у тяжкі конфлікти

07.09.2015

Події останнього часу свідчать про значну радикалізацію суспільних настроїв, апогеєм якої стали криваві теракти у місті Мукачево та біля будівлі Верховної Ради України у Киеві. Роздмухувані політичними конкурентами пристрасті вийшли за межі парламенту та опанували вулицею.

Смерті людей засвідчили недалекоглядність та політичну незрілість політиків-популістів, які на словах активно піклуються про «щастя народу», а насправді шукають щонайменшої можливості щоб підняти підупалий рейтинг

Чинна влада, замість того щоб вгамувати конституційні пристрасті шляхом відкритого публічного діалогу, вдається до кулуарних домовленостей та продовжує тактику «попередників» щодо ламання своїх опонентів «через коліно».

Народна Партія застерігає всі політичні сили від продовження силової ескалації в країні заради короткострокових політичних дивідендів. Адже захист вузькопартійних та кланових інтересів немає нічого спільного з інтересами суспільства. Ми закликаємо як владу, так і опозицію вести прозорий конструктивний діалог з роз’ясненням громадськості своєї позиції та відстоювати свою правоту в стінах парламенту, а не зіштовхувати людей на вулиці.

Народна Партія завжди виступала за прозорість, поміркованість та здоровий глузд. Саме виважена державницька позиція «народників» зберегла країну у 2004 році, а у 2014 році дозволила розпочати діалог у парламенті і «Революція гідності» не переросла у громадянську війну.

Народна партія прийняла рішення брати участь у місцевих виборах і боротись за владу у місцевих громадах. Ми вважаємо що у суспільстві має бути виважена і розумна основа, яка не дасть зруйнувати країну зсередини на радість її ворогам. Ми звертаємося до людей із закликом зважено оцінювати провокації радикальних політичних сил і підтримати на місцевих виборах тих, чия принципова позиція сприяє утвердженню в суспільстві злагоди і миру. Необхідно терміново витягати економіку з прірви, вирішувати нагальні соціальні проблеми, відновлювати довіру до влади й держави. Лише так можна ствердити Україну, забезпечити українському народу гідне життя!

 

Політвиконком Народної Партії

Топ - новина
Безвізовий режим – подія для нашої країни, звичайно, позитивна

12.06.2017

Особливо гармонічно вписалися в ландшафт сільської місцевості білборди з написами «Безвіз». Це як заклик до селян: На старт! Час подорожувати!

Публікації
Украина в поисках ответа на возвращенные вызовы столетней давности

17.08.2017 

Чем невежественнее и беднее общество в целом, либо какая-то из его групп; чем хуже работают социальные лифты, позволяющих обменять образованность и независимость мышления на лучшее социальное и материальное положение;