Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
ЗВІТ ПРО ДЕПУТАСЬКУ ДІЯЛЬНІСТЬ ВОЛОДИМИРА ЛИТВИНА за грудень 2016 року

26.12.2016

Виборчий округ № 65

Опрацював 198 звернень громадян, підготував та надіслав в органи влади 173 депутатських звернень. Подав 4 депутатських запити, багаторазово виступав на пленарних засіданнях, є співавтором законопроекту.
Матеріальна допомога на звернення громадян склала 10 тис. грн., а через обласний та районні бюджети – 26 тис. грн. 42 заявникам допоміг у проведенні необхідних обстежень, консультацій, лікувань та в інших питаннях.
На виборчому окрузі провів 18 зустрічей (всього 1,8 тис. виборців). Здійснив 10 прийомів, на яких побувало 67 людей.
Зокрема, зустрівся з колективом Вірлівської школи, дитсадка, жителями села. Передав школі продукти. Відвідав Баранівську ЗОШ 1-3 ст. №2, ім.. Ольги Сябрук. Ознайомився з роботою модульного теплогенератора, на який допоміг виділення субвенції (1 млн.46 тис. грн.). З педагогічним колективом школи обговорили ситуацію в освіті, медицині та з децентралізацією. Передав намет для туристичних потреб. Побував у Марківській громаді. Зустрівся з жителями села, обговорювали питання формування Баранівської територіальної громади. Вручив тенісний стіл. Провів зустріч із жителями міста Баранівка. Привітав Мігову Ніну Федорівну із 100-річчям від дня народження.
Мав зустрічі з громадами сіл: Мала Цвіля, Курчиця, Лучиця, смт. Городниця. Відзначив, 12 жителів сіл цінними подарунками (10 годинників, два колекційних набори монет). Надав школам допомогу.
Вручено 10 книг з власної бібліотеки учасникам змагань з шахів у м.Новоград-Волинський .
З нагоди 130-річчя Ярунської ЗОШ 1-3 ступенів було відзначено пенсіонерів, вчителів, учнів цінними подарунками (2 планшети, набір монет до 25-річчя Незалежності України, колекційний набір монет Національного банку України, 2- годинники, книги). 
Оснащено автобус медичним обладнанням та розпочато обстеження людей за місцем їх проживання. Але у зв’язку з погодою зараз цю роботу призупинено до потепління.
Помічниками-консультантами здійснено 60 прийомів громадян, прийнято 89 жителів округу.

Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".