Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Процес об’єднання громад погано продуманий, - Володимир Литвин

07.12.2016

Голова Народної Партії Володимир Литвин вважає процес об’єднання громад погано продуманим. «Це дія, яка обернеться величезними проблемами. Адже часто не люди вирішують, як їм об’єднатися, а там, вгорі», - таку думку він висловив в ефірі телеканалу «Рада».

https://www.youtube.com/watch?v=8FiHMK9x6WA&feature=share

Він підкреслив, що ідея провалюється на тому етапі, коли бажання громад не вписується у кимось розроблені рамки. Депутат вважає, що спочатку варто було б проекспериментувати в невеликих масштабах: «Потрібно було спочатку зробити експеримент - в кожній області об’єднати по одній громаді. Щоб люди побачили, що там стало краще».

«Варто спершу визначитися щодо меж районів. Збільшити їх. А потім дивитися, який є потенціал розвитку в об’єднаних районах, чи є працююче підприємство. Чи є нормальні дороги. Як розмістити школи, ФАПи та інші соціальні об’єкти” – сказав він.

 

Прес-служба Народної Партії

Топ - новина
ДУМАТИ ТРЕБА. ДУМАТИ!

26.01.2018

Влада демонструє наміри продовжувати боротися за території, а не за людей. Вона так і не зуміла вникнути і перейнятися становищем тих, хто живе на не підконтрольній Україні частині Донбасу.

Публікації
ПЕРЕОСМИСЛЕННЯ ДРУГОЇ СВІТОВОЇ ВІЙНИ

21.05.2018 

Українці протягом 30-х-50-х років ХХ століття вели одразу три типи війни: громадянську війну, національно-визвольну війну та брали участь у Другій світовій війні