Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Процес об’єднання громад погано продуманий, - Володимир Литвин

07.12.2016

Голова Народної Партії Володимир Литвин вважає процес об’єднання громад погано продуманим. «Це дія, яка обернеться величезними проблемами. Адже часто не люди вирішують, як їм об’єднатися, а там, вгорі», - таку думку він висловив в ефірі телеканалу «Рада».

https://www.youtube.com/watch?v=8FiHMK9x6WA&feature=share

Він підкреслив, що ідея провалюється на тому етапі, коли бажання громад не вписується у кимось розроблені рамки. Депутат вважає, що спочатку варто було б проекспериментувати в невеликих масштабах: «Потрібно було спочатку зробити експеримент - в кожній області об’єднати по одній громаді. Щоб люди побачили, що там стало краще».

«Варто спершу визначитися щодо меж районів. Збільшити їх. А потім дивитися, який є потенціал розвитку в об’єднаних районах, чи є працююче підприємство. Чи є нормальні дороги. Як розмістити школи, ФАПи та інші соціальні об’єкти” – сказав він.

 

Прес-служба Народної Партії

Топ - новина
Володимир Литвин, - Жонглювання подібним становить пряму загрозу Україні як державі

05.10.2018

«Наставники» України демонструють свої ознаки виборчої кампанії, діставши зі скрині завжди потрібне мовне питання, доточивши його до релігійного, від якого вони, згідно статті 35 Конституції України, взагалі повинні бути відокремленими.

Публікації
НИНІШНІ ОЧІКУВАННЯ УКРАЇНЦІВ

14.01.2019 

На президентських виборах вирішальне значення мають змістовні структури масової свідомості та колективного несвідомого