Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Володимир Литвин: "Якщо західних партнерів влаштовує уряд Яценюка, то хай вони заберуть його до себе"

16.02.2016

Абсолютна більшість людей, особливо в сільській місцевості, доведена до повного зубожіння,- про це наголосив у своєму виступі з парламентської трибуни Голова Народної Партії, народний депутат Володимир Литвин. Він зокрема зазначив, що через злидні та розвал залишків системи охорони здоров"я постає реальна загроза масового вимирання населення. Насамперед, через масштабний характер ракових захворювань при відсутності можливості їх лікування.

Не краща ситуація й в інших сферах. Зокрема - в освіті та культурі. Те, що ще залишилося там живе, активно добивається усілякими урядовими "інноваціями". Наочний приклад - ситуація з профтехосвітою, яка ще тримається не завдяки, а всупереч діянням влади і останні рішення Ради не вирішили проблеми в цій сфері, а лише відтермінували крах професійно-технічної освіти.

Ще одна проблема – об’єднані територіальні громади. А їх, скажімо, тільки на Житомирщині – дев’ять. Вони відчувають себе ошуканими й кинутими напризволяще. Нічого не працює, жодної системи комунікацій між територіальними громадами не існує. Вони не знають. як тепер вирішувати проблеми освіти, охорони здоров’я та інші.

Очевидним є одне: уряд прагне проголошувати реформи, які обертаються негативними наслідками для людей. Візьмімо для прикладу лише останні податкові новації уряду, зокрема в частині підвищення плати за оренду землі, які остаточно вбивають ділову активність, бо обертаються кратним підвищенням видатків для виробників. Люди повністю зневірилися у владі й говорять про її повну неадекватність.

Лідер народників озвучив позицію простих людей: якщо уряд, маючи нульову підтримку, не хоче йти у відставку, а Верховна Рада неспроможна відставити його, то нехай тоді парламент і Кабмін поміняють собі народ або Захід, який так підтримує цей уряд, нехай забере його собі.

Прес-служба

Народної Партії

Коментарі
Топ - новина
Голова Народної Партії Володимир Литвин заявив про свій вихід з депутатської групи «Воля Народу»

20.10.2017

Я попередив членів групи, що в разі голосування ними за так звану пенсійну реформу, я буду змушений покинути колектив, що мною і було зроблено.

Публікації
Пётр Щедровицкий: Революция уже произошла, мы просто этого не видим

12.01.2018 

Если в бюджете домохозяйства или в проекте затраты на энергию превышают 10%, скорее всего, проект не будет реализован, а домохозяйство будет испытывать большие трудности.