Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
ВОЛОДИМИР ЛИТВИН: ВСЕ ЗАКОНОМІРНО. ДИВА НЕ СТАЛОСЯ

17.06.2016

Попри бадьорі заяви організаторів та очільників українського футболу. І, зокрема, демонстрації чергового «нападу патріотизму» у ВР.
Треба ще вміти за величезні кошти продемонструвати на футбольному полі таку безпомічність та безпорадність, відсутність елементарних професійних навичок. Знайомий сьогодні вранці мені розповів: його літня мати, дивлячись цей матч, не могла збагнути, чому футболісти увесь час відпасовували м’яча П’ятову, навіть від воріт суперника. Відповідь очевидна – не знали, що з ним робити, відпрацьовували номер.
Україна та люди, які вже тривалий час живуть у стані стресу та депресії, потребують бодай якогось позитиву. Його обіцяли. Але як казав класик: маємо, що маємо. 
Зрештою, іншого й бути не могло: 
- масовий футбол в Україні вбито. Утім, як і взагалі спорт та масову фізичну культуру, їх інфраструктуру;
- до останку «проїли» та зруйнували закладене у попередній, радянський період;
- чемпіонату фактично немає; все заздалегідь є визначеним і очевидним, не рахуючи окремих нюансів.
- бал у спорті правлять діловари та політичні призначенці.
Тепер залишається лише тішитися (а декому навіть радіти) тим, що росіяни не набагато кращі за нас та робити закиди полякам, що зіграли не так і не підіграли нам.
Прикро, але все закономірно.
Вчора України не було на полі. Наша збірна переважно запам’яталася активністю напередодні зустрічі, обіцяючи атакувальний футбол, балачками про власну перевагу в класі, необхідну перемогу та ін. У грі все було інакше – безвольно, бездумно, безхребетно. Не допомогли й наші флангові «зірки», яких з легкістю перекрили «посередні» ірландці.
Взагалі штучна звеличеність цих зірок, а насправді посередностей з непомірними амбіціями, розпущеністю та вседозволеністю, що не так давно було продемонстровано у внутрішньому чемпіонаті, ставка на легіонерів – це та інше є складниками нашої ганьби на Євро-2016. Ці, з дозволу сказати, «дитячі пустощі» - віддзеркалення загального стану українського футболу.
Не було особливого оптимізму й після гри з Німеччиною. Ситуативні успіхи в тій грі були в основному результатом хаотичних дій та запобіжником від критики працювала безапеляційна обставина – чемпіони світу. Як сказав Фоменко: «машина є машина». До чого ж тоді взагалі участь у подібних форумах?
Час робити радикальні висновки. Чи знову все обмежиться балачками!?

Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".