Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
ЗВІТ ПРО ДЕПУТАТСЬКУ ДІЯЛЬНІСТЬ ВОЛОДИМИРА ЛИТВИНА

04.07.2016

Виборчий округ №65

Брав участь в усіх пленарних засіданнях Верховної Ради України та роботі Комітету з питань науки та освіти. Розглянув 186 звернень громадян, підготував та направив в органи влади 114 депутатських звернень. Подав до Верховної Ради України 4 депутатських запити, багаторазово виступав на пленарних засіданнях, вніс 5 законопроектів.
На звернення громадян надав матеріальну допомогу - 5500 тис.грн., а через обласний та районні бюджети - 17 тис. грн. Допоміг 41 заявнику у проведенні необхідних медичних обстежень, консультацій, лікувань та з інших питань.
Домігся продовження функціонування у 2016/2017 навчальному році Баранівської ЗОШ у статусі загальноосвітньої школи I-II ступенів, яка надаватиме освітні послуги 78 дітям мікрорайону.
На виборчому окрузі провів 37 зустрічей з громадськістю (всього майже 2 тис. виборців). Здійснив 10 прийомів громадян, на яких побувало 78 людей.
Дошкільному навчальному закладу та амбулаторії загальної практики й сімейної медицини села Великий Молодьків передав продукти, медикаменти, 2 тонометри. Соколівському стаціонарному відділенню для постійного проживання самотніх громадян – продукти, ходунки (2), відеоапаратуру. Ємільчинській районній лікарні - медичне ліжко (2700 грн.) та Усолівському ФАПу - гінекологічне крісло (3700 грн.). Баранівському територіальному центру соціального обслуговування населення - УЗІ (655 тис. грн.), медикаменти, факс. Баранівському професійному ліцею - ноутбук, факс, книги, цукор (50 кг). Сприяв у забезпеченні лісоматеріалами на ремонт даху (4,2 м³)учасника АТО.
На святі рушника в селі Кашперівка відзначив 6 людей цінними подарунками (годинники, факс, ваза, тонометр). На зустрічі з громадою смт Довбиш вручив депутатам 80 книг.
Жителям округу - інвалідам вручив - ходунки (8), інвалідні візки (2).
Під час зустрічі з релігійними громадами в с. Колодянка надав їм матеріальну допомогу ( 2 тис. грн.).
На святі випуску Новоград-Волинського медичного колледжу відзначив чотирьох працівників цінними подарунками (годинниками), 28 книг.
Помічниками-консультантами здійснено 60 прийомів громадян, прийнято 96 жителів округу.

Топ - новина
Добрі люди – земляки!

25.07.2019

Народна мудрість вчить: коли не можеш змінити ситуацію, зміни своє ставлення до неї. Тому як данність сприйняв результати голосування у 65-му виборчому окрузі.

Публікації
На саммите «большой семерки» глава ООН объявил «чрезвычайную климатическую ситуацию»

16.09.2019