Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
ЗВІТ ПРО ДЕПУТАТСЬКУ ДІЯЛЬНІСТЬ ВОЛОДИМИРА ЛИТВИНА

04.07.2016

Виборчий округ №65

Брав участь в усіх пленарних засіданнях Верховної Ради України та роботі Комітету з питань науки та освіти. Розглянув 186 звернень громадян, підготував та направив в органи влади 114 депутатських звернень. Подав до Верховної Ради України 4 депутатських запити, багаторазово виступав на пленарних засіданнях, вніс 5 законопроектів.
На звернення громадян надав матеріальну допомогу - 5500 тис.грн., а через обласний та районні бюджети - 17 тис. грн. Допоміг 41 заявнику у проведенні необхідних медичних обстежень, консультацій, лікувань та з інших питань.
Домігся продовження функціонування у 2016/2017 навчальному році Баранівської ЗОШ у статусі загальноосвітньої школи I-II ступенів, яка надаватиме освітні послуги 78 дітям мікрорайону.
На виборчому окрузі провів 37 зустрічей з громадськістю (всього майже 2 тис. виборців). Здійснив 10 прийомів громадян, на яких побувало 78 людей.
Дошкільному навчальному закладу та амбулаторії загальної практики й сімейної медицини села Великий Молодьків передав продукти, медикаменти, 2 тонометри. Соколівському стаціонарному відділенню для постійного проживання самотніх громадян – продукти, ходунки (2), відеоапаратуру. Ємільчинській районній лікарні - медичне ліжко (2700 грн.) та Усолівському ФАПу - гінекологічне крісло (3700 грн.). Баранівському територіальному центру соціального обслуговування населення - УЗІ (655 тис. грн.), медикаменти, факс. Баранівському професійному ліцею - ноутбук, факс, книги, цукор (50 кг). Сприяв у забезпеченні лісоматеріалами на ремонт даху (4,2 м³)учасника АТО.
На святі рушника в селі Кашперівка відзначив 6 людей цінними подарунками (годинники, факс, ваза, тонометр). На зустрічі з громадою смт Довбиш вручив депутатам 80 книг.
Жителям округу - інвалідам вручив - ходунки (8), інвалідні візки (2).
Під час зустрічі з релігійними громадами в с. Колодянка надав їм матеріальну допомогу ( 2 тис. грн.).
На святі випуску Новоград-Волинського медичного колледжу відзначив чотирьох працівників цінними подарунками (годинниками), 28 книг.
Помічниками-консультантами здійснено 60 прийомів громадян, прийнято 96 жителів округу.

Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".