Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Володимир Литвин: "А маємо практикуючих олігархів, які ділять те, що залишилося і перезахоплюють те, що вчора ділили інші."

12.01.2017

Мав змогу переконатися наскільки відповідають реаліям переможні реляції відповідних служб щодо боротьби зі сніговою стихією. Відстань від Івано-Франківщини до Києва подолав за 11 годин. Зазначу, що дійсно люди працюють, роблять все можливе, виходячи із наших технічних можливостей. Правда, чомусь практично ніхто не відгукнувся на заклики Віце-прем’єра роздавати безкоштовно чаї та кави, оскільки це робити легко і приємно. Гадаю, що такий великий чиновник міг би придумати щось «креативніше». 
Також повинен зазначити, що найгірше поставлена робота з чищенням доріг на Київщині і власне в Києві. Хоча технічні можливості цих територій неспівставні з можливостями Івано-Франківщини, Тернопільщини. Рівненщини та Житомирщини. Утім, таку ситуацію можна пояснити тим, що в столичних реаліях найкраще займаються політичної, а не практичною роботою, бо тут зосереджене з’ясування політичних стосунків, перешіптування, «дружба» політиків один проти одного. 
Тож, щодо реальної роботи немає ні часу, ні вміння, ні відповідальності. Як казав класик: «Маємо те, що маємо». А маємо практикуючих олігархів, які ділять те, що залишилося і перезахоплюють те, що вчора ділили інші.

Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".