Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Падіння курсу гривні – це наслідок корупції та непрофесіоналізму нинішньої влади! ЗАЯВА ПРЕС-СЛУЖБИ НАРОДНОЇ ПАРТІЇ

15.01.2017

Стрімке знецінення національної валюти є наслідком додаткового друку гривні Національним банком, що обмінює їх на облігації Міністерства фінансів України, якими останній "оздоровлює" Приватбанк.

За приватизацією цього банку суспільство ще раз побачило масштаби корупції та відсутність єдиної фінансово-економічної політики в державі.

За інформацією ЗМІ, для Приватбанку вже надруковано і видано 25 мільярдів гривень, якими держава погашає борги олігарха Коломойського перед вкладниками.

Постановою Кабміну №961 передбачено випуск облігацій на 116,8 мільярда гривень з можливістю збільшення цієї суми.

Нам, платникам податків, ця афера уже коштує п'ять річних бюджетів Міністерства оборони за умов війни.

Народна Партія наголошує, що така політика неминуче призведе до подальшого знецінення гривні, соціальних потрясінь та остаточної руйнації і так слабких державних інституцій.

Ми закликаємо негайно припинити антинародно-антидержавну політику олігархічних кланів та зупинити соціально-економічний геноцид українського народу.

Народна Партія вимагає від Президента, уряду, Верховної Ради термінового змінити пріоритети соціально-економічної політики, спрямувати її насамперед на соціальний захист населення, а не обслуговування кримінально-олігархічних кланів з подальшим нищенням державних інституцій.

 

Прес-служба Народної Партії

 

Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".