Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
У СВЯТКОВИЙ ДЕНЬ ВІДМОВИЛИ В ПРАВІ НА ІСНУВАННЯ

23.01.2017

Щойно Верховна Рада за наполяганням МОНу фактично винесла вирок технікумам і коледжам. Перед цим фактично було кинуто напризволяще систему ПТУ.

Схема дій влади проста до примітиву, хоча вони вважають, що її хід є геніальним.
Технікуми і коледжі за півроку повинні акредитуватися на підготовку бакалаврів. Якщо ні, вони переходять до розряду ПТУ.
Навіть, якщо уявити, що вони це зможуть зробити, виконати усі вимоги щодо підготовки бакалавра, то скажіть, чи зможуть батьки вчити дитину чотири роки, скажімо, на медсестру. Причому після 11 класів.
Тому групою нардепів, у т.ч. й мною, пропонувалося надати технікумам і коледжам перехідний період до 2020 року протягом якого вони готуватимуть молодих спеціалістів та адаптуватимуться до нових вимог.
Не підтримали, особливо з урахуванням того, що категорично виступив проти цього законопроекту перший заступник МОНу.
Опоненти у сесійній залі мотивували це тим, що треба прикрити цей розплідник корупції. Тобто відбулася дія за принципом: держіть злодія. За ідеєю тепер керівники технікумів і коледжів мають вишукатися у чергу для отримання ліцензій. Звісно, все це відбуватиметься без будь-яких корупційних виявів. 
Так що тим, хто торохтить про корупцію, треба демонструвати таку принципову позицію щодо державних інституцій у Києві, а не шукати бліх.
А те, що буде з дітьми, це нікого не хвилює. Тим більше, що влада впевнено торочить, що найближчим часом виборів не буде. Отже, все забудеться…

Володимир Литвин, Голова Народної Партії

Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".