Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
НОВИЙ 2013 РІК

18.10.2017

Сьогодні правоохоронці цього робити не будуть. Вже хоча б тому, що пам’ятають, чим це закінчилося для їх попередників. А також з огляду на те, що частина нинішніх силовиків є частиною однієї команди, яка сьогодні блокує урядовий квартал. Тобто одні охороняють інститути влади, інші їх блокують. Зверніть увагу на риторику керівників – все демократично.

Прийняттям законів справа не завершиться. Головним з пакету вимог є закон про вибори за пропорційною системою, тобто за партійними списками. Адже зрозуміло, що реалізація двох інших вимог потребує часу.
Після нового виборчого законодавства ВР буде повністю заблокована, це у кращому випадку. Бо може бути просто розігнана, за апробованими вже сценаріями, організаторами акцій.
Головна мета акції очевидна – дострокові вибори. Питання лише в одному – в якому форматі: спочатку парламентські, а потім президентські чи поєднані.
В іншому випадку події, на відміну від 2013-2014 років, будуть розвиватися швидко і криваво.
Чи має влада можливість для маневру? Має!
Визнати факт відсутності коаліції у ВР, що означає визнати свою неспроможність, та оголосити розпуск та дострокові вибори до Ради за чинним законом. У такий спосіб вона може зберегти шанс зачепитися за владу. А також випустити «пару», каналізувати активність активістів та небайдужих на виборчу кампанію.
Утім, останнє виглядає зараз нереальним, судячи з поведінки провладних фракцій, виступи представників яких точно копіюють те, що говорили у 2013-2014 роках спікери від партії регіонів. Все повторюється, але тепер вже як фарс… З непередбачуваними наслідками для країни і людей.

Топ - новина
ДУМАТИ ТРЕБА. ДУМАТИ!

26.01.2018

Влада демонструє наміри продовжувати боротися за території, а не за людей. Вона так і не зуміла вникнути і перейнятися становищем тих, хто живе на не підконтрольній Україні частині Донбасу.

Публікації
Ще раз про тер.громади

17.09.2018 

Територіальна громада міста Києва, по-суті, носить другорядний у порівнянні з іншими суб'єктами міської влади характер