Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
НОВИЙ 2013 РІК

18.10.2017

Сьогодні правоохоронці цього робити не будуть. Вже хоча б тому, що пам’ятають, чим це закінчилося для їх попередників. А також з огляду на те, що частина нинішніх силовиків є частиною однієї команди, яка сьогодні блокує урядовий квартал. Тобто одні охороняють інститути влади, інші їх блокують. Зверніть увагу на риторику керівників – все демократично.

Прийняттям законів справа не завершиться. Головним з пакету вимог є закон про вибори за пропорційною системою, тобто за партійними списками. Адже зрозуміло, що реалізація двох інших вимог потребує часу.
Після нового виборчого законодавства ВР буде повністю заблокована, це у кращому випадку. Бо може бути просто розігнана, за апробованими вже сценаріями, організаторами акцій.
Головна мета акції очевидна – дострокові вибори. Питання лише в одному – в якому форматі: спочатку парламентські, а потім президентські чи поєднані.
В іншому випадку події, на відміну від 2013-2014 років, будуть розвиватися швидко і криваво.
Чи має влада можливість для маневру? Має!
Визнати факт відсутності коаліції у ВР, що означає визнати свою неспроможність, та оголосити розпуск та дострокові вибори до Ради за чинним законом. У такий спосіб вона може зберегти шанс зачепитися за владу. А також випустити «пару», каналізувати активність активістів та небайдужих на виборчу кампанію.
Утім, останнє виглядає зараз нереальним, судячи з поведінки провладних фракцій, виступи представників яких точно копіюють те, що говорили у 2013-2014 роках спікери від партії регіонів. Все повторюється, але тепер вже як фарс… З непередбачуваними наслідками для країни і людей.

Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".