Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
У НИХ ВСЕ ДОБРЕ

26.10.2017

Саме так можна визначити основний лейтмотив вчорашнього засідання Ради регіонального розвитку, на якій була присутня вся керівна рать України. Судячи з промов, у неї, цієї раті, все добре. Біда лише одна – люди цього не відчувають і такого оптимізму не поділяють. Виходить, що вони, люди, ніяк не второпають, що в них все добре. І навіть вигляд не хочуть робити, що поділяють для годиться оптимізм, який випромінює влада. Холодильник має більшу вагу, ніж телевізор. Не те, що за часів навіть пізнього Брежнєва.
Як тут не згадати класика, якого зараз заборонено цитувати (тому імені не приводимо): «Вузьке коло цих революціонерів. Страшно далекі вони від народу».
Правда цей класик був упевнений, що «їх справа не пропала», навіть «коли цілі десятиліття відділяють засів від жнив».
А Ви?

Володимир Литвин, Голова Народної Партії

Топ - новина
МИ ПОВИННІ ЦЕ ЗРОБИТИ

19.03.2019

Влада жодним чином не реагує на тривале і постійне забруднення річок Хомора і Случ, що вже спричинило непоправні екологічні проблеми на територіях майже в 15 тис.км2

Публікації
Олена Скоморощенко: пригода з Зеленським нам потрібна для здобуття вищого рівня свідомості

14.04.2019 

Чим для України обернеться ймовірне президентство шоумена Зеленського? Чи можливе розгортання вектору зовнішньополітичного розвитку нашої держави? i-ua.tv і далі продовжує обговорювати результати першого туру президентських виборів.