Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
ЗВІТ ПРО ДЕПУТАТСЬКУ ДІЯЛЬНІСТЬ ВОЛОДИМИРА ЛИТВИНА за жовтень 2017 року

01.11.2017

Розглянув та опрацював 268 листів та заяв громадян, надіслав в органи влади 174 депутатських звернень. Подав до Верховної Ради України 5 депутатських запитів, багаторазово виступав на пленарних засіданнях. 
Доклав усіх зусиль для розгляду моїх поправок, які були покликані покращити закон про так звану пенсійну реформу. На жаль, всупереч Регламенту ВР, вони не були підтримані слухняною більшістю. Те ж саме стосується і пенсійних змін.
На звернення виборців надав 12 тис. грн. матеріальної допомоги, а через обласний та районні бюджети – 28 тис. грн. 48 заявникам сприяв у проведенні необхідних обстежень, консультацій, лікувань. Допоміг 7 заявникам у вирішенні земельних та пенсійних питань, інваліду з дитинства 2 групи – в отриманні санаторно-курортної путівки на оздоровлення.
Десять днів працював безпосередньо на окрузі (провів 35 зустрічей, прийняв 87 людей).
Зокрема, відвідав Новоград-Волинські ЗОШ 1-3 ступенів №2 та №5 (в ЗОШ №5 на ремонт спортивного залу передбачено 300 тис.грн.), ЗОШ №2 на придбання музичної апаратури передбачено 50 тис.грн.
Виступив перед колективом Новоград-Волинського промислово-економічного технікуму. Відзначив цінними подарунками викладачів та студентів (5). Передав ноутбук.
Взяв участь у заходах до 155-річчя селища Кам’яний Брід. Вручив заохочення 11 його жителям. В смт.Першотравенськ на святі Дня селища надав подарунки 12 жителям.
В селах Федорівка, Ярунь, Піщів, Тупальці, Кропивня, Поліянівка, Тальки, Барвинівка, Лебедівка, Яворівка Новоград-Волинського району відбулися зустрічі з громадами, давав відповіді та пояснення на запитання людей. Основна увага була приділена проблемі захоплення нерозпайованих земель – спільної власності громад, які всупереч позиції громад, рішенням глави РДА передано в оренду на 49 років одній із комерційних фірм, яка не проводить жодної діяльності в районі. З цього приводу направив відповідні запити до Президента, КМУ, ГПУ і НАБУ.
В селі Федорівка відвідав жительку села Савицьку Станіславу Адолівну, привітав її з 100-річчям з Дня народження, вручив матеріальну допомогу та подарунки. У цьому ж селі передав школі ноутбук та 50 кг цукру для їдальні.
В селі Слобода Романівська взяв участь у відзначенні Дня відкриття гімназії та зустрічі випускників. Відзначив цінними подарунками вчителів та учнів (13).
У селі Варварівка провів зустріч в школі з вчителями та батьками, вручив ноутбук та цукор (50 кг) для їдальні.
Про депутатську діяльність регулярно інформував через національні та місцеві засоби інформації, персональну сторінку у соціальній мережі Facebook, на офіційному веб-порталі Верховної Ради України.
Помічниками-консультантами здійснено 60 прийомів громадян, прийнято 95 жителів округу.

Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".