Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Міхо-майдан неодмінно «здується». На жаль чи на щастя?

20.11.2017

Міхо-майдан неодмінно «здується». На жаль чи на щастя?
Одразу скажу – я свідомий опонент нинішньої влади і на світоглядному рівні не сприймаю дії Порошенка, Гройсмана, Парубія та інших можновладних яценюків. Водночас я усвідомлюю, що протидіяти їм на рівні «сам дурень» це просто опуститися до рівня, де вони – неперевершені гравці, а відтак фінал очевидний: або програти, або, взявши на озброєння їхні методи, перетворитися на них, тільки з іншими прізвищами на чолі тієї самої примітивної антисоціальної системи, яка існує виключно для пригноблення людини, вичавлювання з неї всіх матеріальних і духовних соків і заперечення щонайменшого цивілізаційного розвитку. 
Місія нинішньої постмайданної еліти – швидке розірвання неоколоніальних зв»язків з колишньою радянською (російською) імперією та одночасним встановленням таких самих неоколоніальних зв»язків з Євросоюзом. Саме на це спрямовані антисоціальні реформи, які мають перетворити нас на аграрно-сировинний придаток з дешевою робочою силою, яка за копійки виконуватиме примітивні роботи на застарілих для розвинених країн або просто шкідливих виробництвах. Отже, йдеться не про рівноправне партнерство, а про тривіальну зміну «старшого брата»: з росії на Євросоюз. Антисоціальні реформи під наглядом МВФ – це інструмент прискорення такої «інтеграції» та знищення тих сфер виробництва, які можуть стати основою для спроби виходу з-під майбутньої неоколоніальної залежності від Заходу. Так завжди діяли розвинені країни, коли виводили ту чи іншу колонію з підпорядкування загниваючої метрополії для перетворення на власний аграрно-сировинний додаток. Ось, власне і все, що можна стисло сказати про місію постмайданної влади.
А тепер питання: З ЯКОЮ МІСІЄЮ ПРИЙШОВ НА МАЙДАН МІХО? Створити антикорупційний суд – це не місія. Змінити виборче законодавство – теж не місія. Може, скасування депутатської недоторканості «тягне» на місію? Також ні. А бажання продавати землю, яке він спочатку озвучив, а тепер з усієї сили відхрещується, це місія? Ось тут - для кого як. Для МВФ, скажімо,це частково інструмент для виконання місії, бо в аграрно-сировинному придатку земля не повинна належати народу – це фундаментальна умова. Але ми ж говоримо про Міхо, про ЙОГО місію, а не МВФ!
Справжній народний рух, даруйте за каламбур, почнеться з народу, а точніше - з тієї його активної частини, яка чітко й недвозначно сформулює бачення нової системи соціально-економічних відносин та створення нової системи життєзабезпечення, спрямованої на суверенний розвиток країни. Йдеться насамперед про комплекс дій, спрямований на вихід України з-під зовнішньої неоколоніальної залежності як росії, так і заходу. Саме за такими лідерами – Майбутнє. Бо Майбутнє неможливе без СВОБОДИ, у тому числі свободи обрати свій власний, суверенний шлях розвитку, без дозволу наших «стратегічних партнерів» зі Сходу і Заходу.
… А «майдан» Міхо «здувається». Мені дійсно шкода його як людину, проти якої дуже підло чинять ті, кого він раніше неодноразово називав друзями і заради кого йшов на сумнівні в моральному плані вчинки. Але це чудовий урок і для нього: не можна сподіватися на реванш, виходячи лише з того, що моральність і авторитет твоїх колишніх подільників, як і їхні рейтинги, впали нижче плінтуса і «піпл схаває» тебе як новітнього Месію.
Мені так само шкода багатьох порядних людей-патріотів, які виявляли як на Майдані, так і на фронті, героїзм і відданість Україні, а нині просто дали слабинку й «сотворили собі кумира»: бо так легше, бо у такий спосіб ти переносиш власну відповідальність за прийняті рішення на іншого, хоча й більш харизматичного, але ІНШОГО. А так історія не твориться. Вона – результат цілеспрямованої дії сотень тисяч «Я», об’єднаних спільною мІсією, а не мЕсією.
Якщо ми всі це усвідомимо, то зможемо впевнено сказати, що Міхо-майдан, на жаль, «здувається», але, на щастя, ми зробили з нього правильні висновки і майбутні перемоги неодмінно будуть за нами!

Володимир Тетерук, журналіст

Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".