Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Нарешті взялися за дуже «важливі» справи.

25.11.2017

Нарешті взялися за дуже «важливі» справи. Заговорили про «наболіле» – офіційне святкування Різдва Христового не лише за Юліанським календарем, а й за Григоріанським. Справжні «державники» нашого сумного часу «тонко» відчувають повсякденні проблеми людей! Під час обговорення зазначеної ініціативи звично згадали й фактор імперії зла, яка, на відміну від цивілізованого світу, святкує Різдво Христове 7 січня. Просто вбивча аргументація! 
Я не проти ще одного вихідного дня, а лише ставлю під сумнів нагальність цього питання саме сьогодні, адже більшість людей взагалі не знає, як вижити. Куди тут ще до свят!
Не залишають депутати поза увагою й інші «невідкладні» питання. Наприклад, зареєстрований законопроект про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України (щодо читання молитви "Отче наш" відразу після відкриття пленарних засідань). 
Гадаю, що, навіть, введення посади штатної ворожки не допоможе вилікувати сверблячку надміру «активних» законоробів. Пішли б і розповіли людям про свої ініціативи і почули їхню реакцію...

Володимир Литвин, Голова Народної Партії

Топ - новина
Добрі люди – земляки!

25.07.2019

Народна мудрість вчить: коли не можеш змінити ситуацію, зміни своє ставлення до неї. Тому як данність сприйняв результати голосування у 65-му виборчому окрузі.

Публікації
На саммите «большой семерки» глава ООН объявил «чрезвычайную климатическую ситуацию»

16.09.2019