Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Нарешті взялися за дуже «важливі» справи.

25.11.2017

Нарешті взялися за дуже «важливі» справи. Заговорили про «наболіле» – офіційне святкування Різдва Христового не лише за Юліанським календарем, а й за Григоріанським. Справжні «державники» нашого сумного часу «тонко» відчувають повсякденні проблеми людей! Під час обговорення зазначеної ініціативи звично згадали й фактор імперії зла, яка, на відміну від цивілізованого світу, святкує Різдво Христове 7 січня. Просто вбивча аргументація! 
Я не проти ще одного вихідного дня, а лише ставлю під сумнів нагальність цього питання саме сьогодні, адже більшість людей взагалі не знає, як вижити. Куди тут ще до свят!
Не залишають депутати поза увагою й інші «невідкладні» питання. Наприклад, зареєстрований законопроект про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України (щодо читання молитви "Отче наш" відразу після відкриття пленарних засідань). 
Гадаю, що, навіть, введення посади штатної ворожки не допоможе вилікувати сверблячку надміру «активних» законоробів. Пішли б і розповіли людям про свої ініціативи і почули їхню реакцію...

Володимир Литвин, Голова Народної Партії

Топ - новина
Володимир Литвин, - Жонглювання подібним становить пряму загрозу Україні як державі

05.10.2018

«Наставники» України демонструють свої ознаки виборчої кампанії, діставши зі скрині завжди потрібне мовне питання, доточивши його до релігійного, від якого вони, згідно статті 35 Конституції України, взагалі повинні бути відокремленими.

Публікації
Росія – це окрема орда

22.10.2018 

Як українцям відновити історичну справедливість та побороти вплив кількасотрічної московської пропаганди?