Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
НЕ ВІДЧУВАЮТЬ ПІД СОБОЮ КРАЇНИ

01.12.2017

А заодно – людей. Саме так, у межах пристойності, можна узагальнено сказати що те, що думають і дедалі відвертіше висловлюють люди на адресу постмайданної влади. На запитання «коли буде краще?», самі ж говорять, що «краще вже було».
Особливе невдоволення демонструється на адресу В.Гройсмана. Мабуть через те, що прем’єр невпинно переконує у позитивних результатах реформ, а кожна людина на собі відчуває лише їх негатив і не хоче миритися з подачками. Коли, скажімо, у Нафтогазі керівникам виписуються премії на десятки мільйонів невідомо за що. Про Президента тепер говорять вже не так часто, що, як на мене, має своє пояснення: схоже, він дистанціюється від того, що називається реформами і не педалює ці дражливі теми.
Під час зустрічей у Ємільчинському і Пулинському районах, окрім вже, так би мовити, традиційних проблем, люди нарікають на закриття аптек, відсутність транспортного сполучення з райцентрами, вкрай незадовільне поштове обслуговування. Окрема наболіла проблема – повна вбитість доріг. У тому числі лісовозами, адже масово дорізаються і вивозяться залишки лісових багатств Житомирщини. Новопосталі олігархи – керівники лісової сфери розперезалися остаточно, прикриваючись у тому числі членством у керівній партії та депутатством місцевих рівнів. До речі, ними масово просуваються їх підлеглі в ОТГ. Особлива тема – рейдерство у земельній сфері. Приклад у цьому подають окремі керівники державних адміністрацій. Передбачаю, що тема землі найближчим часом набуде особливо конфліктного виміру.
Все інше – «добре». Особливо політичні рейтинги, війна яких на підході, судячи з останніх оприлюднених результатів. Виходить, що масово незадоволені люди хочуть мати теж саме.

Володимир Литвин, голова Народної Партії

Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".