Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
ЗВІТ ПРО ДЕПУТАТСЬКУ ДІЯЛЬНІСТЬ ВОЛОДИМИРА ЛИТВИНА за листопад 2017 року

04.12.2017

Опрацював 296 листів та заяв громадян, підготував та надіслав в органи влади 193 депутатських звернень, 95% з яких стосуються проблем здоров’я людей. Подав 5 депутатських запитів, багаторазово виступав на пленарних засіданнях.
Особисто надав заявникам 24 тис. грн. матеріальної допомоги, а через обласний та районні бюджети – 45 тис. грн. 52 заявникам безпосередньо сприяв у проведенні необхідних обстежень, консультацій, лікувань, вирішенні інших невідкладних питань.
Тиждень працював на окрузі (провів 20 зустрічей, прийняв 55 людей). Зокрема, взяв участь у заходах з нагоди 25 річчя Великомолодьківської ЗОШ 1-3 ступенів. Вручив відзнаки Національної академії педагогічних наук України вчителям (4), подарунки 5 педагогам та учням школи. Зустрівся з жителями села Груд з питання функціювання фельдшерського пункту. Церковній громаді надав допомогу на ремонт церкви.
Спілкувався із жителями села Мала Горбаша. Серед іншого – розглянули питання ремонту фельдшерського пункту (виділено кошти в сумі 140 тис. грн.). На прохання релігійної громади допоміг на ремонт церкви.
До Дня працівника сільського господарства вручив заохочення працівникам Баранівського району (11)
В Ємільчинському районі провів зустрічі з жителями сіл Кривотин, Сімаківка, Андрієвичі, Куліші. На них йшлося про (так звані) пенсійну, освітню, медичну реформи та діяльність об’єднаної територіальної громади. 
В Пулинському районі побував у громадах сіл Зелена Поляна, Чернівка, смт.Пулини. Ознайомився з роботою дошкільних навчальних закладів, та загальноосвітніх шкіл. Допоміг продуктами харчування. Зустрівся з педагогічним колективом Пулинської школи I-III ступенів.
Про депутатську діяльність регулярно інформував через національні та місцеві засоби інформації, персональну сторінку у соціальній мережі Facebook, на офіційному веб-порталі Верховної Ради України.
Помічниками-консультантами здійснено 60 прийомів громадян, прийнято 119 жителів округу.

Топ - новина
МИ ПОВИННІ ЦЕ ЗРОБИТИ

19.03.2019

Влада жодним чином не реагує на тривале і постійне забруднення річок Хомора і Случ, що вже спричинило непоправні екологічні проблеми на територіях майже в 15 тис.км2

Публікації
Літній настрій від Центру української культури

17.07.2019 

Цілу низку цікавих літніх експозицій представив Центр української культури та мистецтва. Серед них — персональна виставка художніх творів Юлії Єгорової-Рогової...