Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
"По улицам Михо носили, как видно, напоказ..."

06.12.2017

Запуск керованих ззовні процесів зумовлений, схоже, двома ключовими мотивами: настанням остаточної ясності для США, що приборкати хапальні інстинкти "українських партнерів" можливо лише добрим словом і пістолетом, а не парламентськими напоумленнями дідуся Байдена; безкомпромісними намірами інтересантів сьогоднішньої руїни вижати із привладної кліки в Україні рішення щодо приватизації землі, залишків стратегічних вартісних держактивів, дерибану надр, а також виконання мінських договорняків у будь-якому форматі, продиктованому "зверху". 

У цьому сенсі Порошенко і Саакашвілі - лише підсобний інструментарій, вони підневольно грають у взаємну гру "на виліт", аж ніяк несила щось у ній змінити. 
Тому, Міхо - це вила у бік Пеці, проте не ніж до горла олігархату. 
Насправді українського в цьому сценарії - 0 цілих 0 десятих. Народу уготоване закручування усіх можливих гайок до межі, за якою скоординований масовий протест вже буде неможливий, а його національно-громадянська свідомість остаточно розчиниться у пітьмі. Показово, що усі антидемократичні, майже сталінські безчинства останнього часу в Україні пройшли "непоміченими" для міжнародних організацій-світочів свободи і права в Європі і США. Мовчать, бо знають, що й до чого... 
Ситуацію, скоріш за все, тягтимуть у часі до її повної абсурдизації, чим виставлятимуть на посміховисько недолугість і безпорадність чинної влади, не даючи їй остаточно заматєрєть, але і впасти - також. Остання ж заради дальшого самозбереження буде готова до будь-яких девіантних компромісів з тими, "хто дівчинку танцює". 
Водночас, переконаний, усіма видимими і непомітними методами блокуватиметься справжня консолідація народного протестного руху, передусім - злиття його військово-добровольчої та місцево-регіональної колон. 
"Сценарій" не випускатимуть з-за меж центру столиці, де він урешті-решт "не по мнозех днех помре.
Дмитро Шеберстов, аналітик

Топ - новина
Добрі люди – земляки!

25.07.2019

Народна мудрість вчить: коли не можеш змінити ситуацію, зміни своє ставлення до неї. Тому як данність сприйняв результати голосування у 65-му виборчому окрузі.

Публікації
На саммите «большой семерки» глава ООН объявил «чрезвычайную климатическую ситуацию»

16.09.2019