Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
ЛЮБИТИ НЕ ТІЛЬКИ МЕРТВИХ. ГОЛОВНЕ НАВЧИТИСЯ ЛЮБИТИ ЖИВИХ, - ВОЛОДИМИР ЛИТВИН

22.02.2017

Сьогодні, як і обіцяв виборцям, зареєстрував у ВРУ проект Закону України «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо освітньої та медичної субвенції». До цієї законодавчої ініціативи долучилися два десятки народних депутатів.
Зміст законопроекту: відновлення в повному обсязі державної субвенції на освіту і охорону здоров’я, включаючи видатки на комунальні послуги і заробітні плати технічно-допоміжному персоналу. Як відомо, при прийнятті держбюджету на 2017 р. таке фінансування було перекладено на місцеві бюджети. У багатьох районах це призвело до того, що через нестачу коштів знову заходилися «оптимізовувати» мережу освітніх та медичних закладів, повністю переводити на самофінансування позашкільні дитячі установи, прирікаючи їх на повний занепад.
Прошу всіх небайдужих вимагати від своїх депутатів якнайшвидшого розгляду і прийняття цього закону. Пропоную місцевим радам прийняти з цього приводу відповідні звернення – звернення до ВРУ і КМУ.
Давайте разом і потужно нагадаємо владі вимоги Конституції: Київ може делегувати свої повноваження на місця, але за умови забезпечення їх фінансовим ресурсом.
Не можна допустити остаточної деградації того, що ще залишилося від освіти і медицини.
Утім, ми особливо дивна країна, у якій люблять тільки мертвих.

Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".