Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
ЗВІТ ПРО ДЕПУТАТСЬКУ ДІЯЛЬНІСТЬ В.ЛИТВИНА за січень 2017 року

04.02.2017

 

Виборчий округ №65

Розглянув 84 звернення громадян, підготував та надіслав в органи влади 68 депутатських звернень. Подав до Верховної Ради України 2 депутатські запити, 2 рази виступав з парламентської трибуни та багаторазово в ЗМІ. Опрацював та узгодив з педагогічною громадськістю поправки до проекту Закону про освіту.

За зверненнями виборців домігся для них матеріальної допомоги через обласний та районні бюджети – 15 тис. грн. Особисто надав допомоги на 8 тис. гривень. Сприяв заявникам у проведенні медичних обстежень, консультацій, лікування та в інших питаннях.

Тиждень працював на виборчому окрузі. Провів 12 зустрічей з громадськістю (всього майже тисяча виборців), прийняв 35 людей. Отримав в ході спілкування з виборцями 15 звернень.

Передав дітям недільної школи церкви Святого Володимира с.Слобода Романівська подарунки (2000 грн.).

Помічниками-консультантами здійснено 48 прийомів громадян, прийнято 56 жителів округу.

Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".