Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
"Зміна влади, за повсюдними твердженнями, виявилась перевдяганням – піджаки замінили фраками і смокінгами", - Володимир Литвин

01.03.2017

Так можна було б узагальнити думки й оцінки людей, з якими спілкувався на окрузі протягом останніх днів.
Непідйомні ціни та тарифи, безробіття і безгрошів’я, абсолютно незадовільний стан доріг, мізерні пенсії, практично відсутність медицини, тотальне невдоволення і несприйняття влади – в центрі, а над усе на місцях – загальна реальність, про яку з болем і обуренням говорять усі.
На думку полісян, сьогодні діє лише одне правило – жодних правил. Те, що тримається, тримається на інерції та на звичці людей – робити свою роботу. Якщо вона є. Чи не єдиними осередками життя на селах залишилися школи, дитсадки, ФАПи, амбулаторії – там де ще вдалося їх зберегти. Без них села мов вимерлі, затухають.
Слова про реформи викликають лють. Інакше й бути не може, оскільки політичні обіцянки вартують не дорожче економічних прогнозів. Оскільки суспільство нікому не вірить – ні депутатам, ні урядовцям, ні місцевим намісникам Києва. Зміна влади, за повсюдними твердженнями, виявилась перевдяганням – піджаки замінили фраками і смокінгами.
Ось люди й демонструють зброю слабких – недовіру до влади. Зокрема, її інтереси та інтереси села і селян повністю розходяться.
Україна входить у глухий кут. За таких обставин жодне рішення не буде добрим. Поле для маневрів звужується, а то й зникає зовсім. Це потрібно усвідомити насамперед тим, хто приймає рішення і відповідає (має відповідати) за них.
А в усьому іншому – все добре. 
Промінь тепла і надії – це заходи з нагоди річниці (146) від дня народження Л.Українки в її музеї у м.Новоград-Волинському. І безмежно талановита юнь.

Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".