Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
ДО ПИТАННЯ «НЕВІСТКИ», ЯКА В УСЬОМУ ВИННА

27.06.2017

Українські реалії цього тижня дають наочні підстави стверджувати як вже очевидне:

1. Коли людина не може, не вміє чи не хоче організувати своє життя, вона починає перейматися життям іншої людини. Так і держава та влада починають перейматися долею інших країн, намагаються жити їх життям. У цьому в Україні демонструють дивовижну наполегливість і послідовність.
Останній приклад: з першою фіксацією збоїв у комп’ютерних системах з верхів пролунали безапеляційно-категоричні твердження про «російський слід». Доказів жодних, словесна сверблячка – очевидна. І не суть важливо, що ця хакерська атака зачепила світ, включаючи й Росію. В Україні відповідальні особи свою місію «виконали» черговим перекладанням відповідальності за свою недолугість на вже «одвічного ворога». А якби не було Росії, кого б призначили винним? Усіх, тільки не себе.
2. Начальство гучно відсвяткувало День Конституції України. І вкотре визначальним його лейтмотивом була необхідність чергової ревізії Основного Закону, прийняття ледь чи не нової Конституції. Звісно ж, крізь призму своїх перспектив, політичного моменту і свого місця у владі. Зрозуміло, на перших ролях.
А отже, друге «українське правило» полягає у тому, що коли приходять до влади, то відразу починають діяти у напрямку підганяння Конституції під себе, а коли завершують каденції, то наполягають на необхідності жити за європейськими правилами. Тобто, якщо не мені нічим не обмежені повноваження, то – нікому.
І ніхто, підкреслюю – ніхто, з уповноважених на виконання державних функцій навіть словом не прохопився, а як же працює Конституція, чому не виконуються її засадничі положення і чому та на яких підставах відбувається тотальний, освячений зверху, наступ на основні права людини, демонстративно здійснюються кроки для скасування ключових конституційних зобов’язань держави. Наприклад, у пенсійному забезпеченні, у сферах освіти й охорони здоров’я і т.п.
Чому так? Відповідь здебільшого може бути одна – кивати немає на кого. Хіба що знову на північного сусіда. «Продати» це непросто. Відтак, треба відволікати увагу, закликати до процесу.
А жити за Конституцією не пробували? Чи не виходить, бо звичніше керуватися принципом: закони і навіть Конституції – це для дурнів, для розумних – примітки.

Володимир Литвин, Голова Народної Партії

Топ - новина
ДУМАТИ ТРЕБА. ДУМАТИ!

26.01.2018

Влада демонструє наміри продовжувати боротися за території, а не за людей. Вона так і не зуміла вникнути і перейнятися становищем тих, хто живе на не підконтрольній Україні частині Донбасу.

Публікації
БОРОТЬБА ЗА ПОЗИТИВ

16.03.2018 

Хочете знати, де справжній позитив? Шукайте його там, де не нудно, де драйв, де енергія, де сексуальність, де краса, де добро. Робіть цікаві речі, женінь геть нудних людей, не вірте тим, хто нудить