Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
ЗВІТ ПРО ДЕПУТАТСЬКУ ДІЯЛЬНІСТЬ ВОЛОДИМИРА ЛИТВИНА за липень 2017 року

31.07.2017

Виборчий округ №65


Отримав та опрацював 185 звернень громадян, в органи влади направив 167 депутатських звернень. Подав до Верховної Ради України 4 депутатських запити та два законопроекти (в складі групи народних депутатів).
На звернення виборців надавав 10 тис.грн. матеріальної допомоги, а через обласний та районні бюджети – 26 тис.грн. 25 заявникам допоміг у проведенні необхідних обстежень, консультацій та лікування. Зокрема, у проведенні термінової кардіологічної операції з заміни серцевого клапана в Національному інституті серцево-судинної хірургії ім. М.М.Амосова АМН України. 
Сприяв включенню Новоград-Волинського колегіуму до 100 загальноосвітніх навчальних закладів України, які реалізовуватимуть інтегрований підхід в початковій школі у 2017/2018 навчальному році.
Дев’ять днів працював безпосередньо на окрузі (провів 19 зустрічей, прийняв 49 людей).
Серед них – зустрічі з жителями мікрорайону «Дружба», на яких було розглянуто питання ремонту будинків по вул. Дружба №127, № 129, №131, які збудовані у 1930 роках і потребують капітальної реконструкції. Виділено 581 тис.грн. 
На зустрічі з педагогічним колективом Новоград-Волинської ЗОШ 1-3 ступенів №6, а також із жителями мікрорайону, окрім загальних питань, визначилися із придбанням (150 тис. грн.) та встановленням спортивного майданчика.
Відвідав дошкільний навчальний заклад №15 у м. Новоград-Волинський, ознайомився з об’ємом проведення ремонтних робіт (виділено 250 тис. грн.).
На мікрорайоні «Кар’єр» на зустрічі з жителями розглянуто питання проведення капітального ремонту харчоблоку в дитсадку №9, на що виділено 200 тис.грн., придбання та встановлення спортивного майданчика - 150 тис.грн., проведення каналізації, забезпечення питною водою тощо.
Школі мистецтв передав фортепіано (150 тис.грн.) та ноутбук. Інформував колектив про виділення коштів на продовження ремонту приміщення (50 тис.грн.).
Ознайомився з переліком ремонтних робіт Острожецького дошкільного навчального закладу, на що виділено 100 тис. грн.
В Першотравенській ЗОШ 1-3 ступенів, зустрівся з представниками громади та учнями-спортсменами. Було обговорено питання ремонту спортивного залу школи (виділено 230 тис. грн.) та необхідності ремонту даху багатоквартирного будинку.
З керівниками сільрад, ОТГ та районів округу узгодили організацію робіт на об’єктах, на які передбачено кошти (за моїм сприянням) з державної субвенції на соціально-економічний розвиток територій округу (10 млн. 283 тис.грн.).
Про депутатську діяльність регулярно інформував через національні та місцеві засоби інформації, персональну сторінку у соціальній мережі Facebook, на офіційному веб-порталі Верховної Ради України.
Помічниками-консультантами здійснено 60 прийомів громадян, прийнято 107 жителів округу.

Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".