Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
ЗВІТ ПРО ДЕПУТАТСЬКУ ДІЯЛЬНІСТЬ ВОЛОДИМИРА ЛИТВИНА за червень 2017 року

04.07.2017

ЗВІТ ПРО ДЕПУТАТСЬКУ ДІЯЛЬНІСТЬ
за червень 2017 року

Виборчий округ №65

Розглянув та опрацював 265 листів і заяв громадян, підготував та надіслав в органи влади для належного реагування 152 депутатських звернень. Подав до Верховної Ради України 9 депутатських запитів, вніс 2 законопроекти.

7 виборцям надав 26 тис. грн.. матеріальної допомоги на лікування та медпрепарати, через обласний та районні бюджети домігся такої допомоги для 11 людей на суму 43 тис. грн. 48 заявникам сприяв у проведенні необхідних обстежень, консультацій, лікування та в інших питаннях. Заявниці, чоловік якої перебуває в зоні проведення АТО, допоміг у працевлаштуванні.

Опрацював розподіл на округ 10 млн. грн. державної субвенції для здійснення заходів соціально-економічного розвитку територій.

Десять днів працював на окрузі (провів 36 зустрічей, прийняв 79 людей). Організував поїздку на Житомирщину та на округ Надзвичайного і Повноважного Посла КНР в Україні Ду Вея з метою налагодження співпраці між нашими країнами на рівні регіонів, передачі обладнання для освітянських і медичних потреб. А саме: ноутбуки (82), інтерактивні комплекси (5), наркозно-дихальний апарат, авторефрактометр та стіл для авторефрактометра (майже на 1,3 млн. гривень).

З медиками Новоград-Волинського, Баранівського, Ємільчинського та Пулинського районів було проведено обговорення законопроекту №6327 «Про державні фінансові гарантії надання медичних послуг та лікарських засобів», узгоджено пропозиції щодо його докорінного переопрацювання.

Новоград-Волинському ЦПМСД передав від Благодійного фонду «Майбутнє Полісся» медичне обладнання (ваги для новонароджених, крісло інвалідне, стіл-каталка для інструментів, шафи (2), столи (3), а міському територіальному центру соціального обслуговування – медичну ванну для процедур, інвалідні візки (7), ходунки (10), стільці (5). Реанімаційному відділенню Новоград-Волинського ТМО – апарат для дозованого введення лікарських препаратів.

Безпосередньо на місці (у смт Першотравенськ) знову займався проблемою забруднення річок Хомора та Случ. На цю ж тему мав зустрічі з Прем’єр-міністром та профільним міністром.

У смт Довбиш Баранівського району був присутній на урочистостях з нагоди 100-річчя об’явлень Матері Божої Фатімської та освячення дієцезіального санктуарію Фатімської Божої Матері.

Взяв участь у заходах, присвячених шкільним випускам. Зокрема, у Пищівській ЗОШ I-III ступенів та Новоград-Волинської гімназії ім.Лесі Українки. Найкращих 11 випускників (за рівнем знань) відзначив подарунками.

На зустрічах з головами сільрад та депутатами розглядав питання, пов’язані з утворенням та функціонуванням ОТГ. Вивчав ситуацію у дитячих садочках в частині необхідності ремонтних робіт та поповнення їх обладнанням.

Брав участь у заходах обласного фестивалю «Пулинський млинець». Вручив подарунки молодим подружжям (2), відзначив кращих спортсменів, відкрив дитячий ігровий майданчик, до встановлення якого долучався.

Про депутатську діяльність регулярно інформував через національні та місцеві засоби інформації, персональну сторінку у соціальній мережі Facebook, на офіційному веб-порталі Верховної Ради України.

Помічниками-консультантами здійснено 60 прийомів громадян, прийнято 96 жителів округу.

Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".