Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
"Відкриття чергової сесії – чергове потрясіння повітря", - Володимир Литвин

06.09.2017

Всякий, стоящий у государственной власти,
Обязан избегать войны точно так же, как
Капитан корабля избегает кораблекрушения.

Мопассан Г.

Відкриття чергової сесії – чергове потрясіння повітря: традиційний екскурс в історію з акцентом на одвічного ворога – зовнішнього і внутрішнього, заклики продовжувати одвічну боротьбу з ним без кінця або до кінця. Усе це рівнозначно відсутності нормального розвитку країни. І жодним словом, коли закінчиться ця боротьба, жодним словом про пріоритетність звичайного, такого бажаного кожному нормального людського життя. Того, що бодай вдихне життя у вистражданий український організм, дасть хоча б примарну надію на краще.
Хоча, можливо, таку надію вбачають у якихось химерних реформах. Їх кількість вже така велика, що й самі реформатори час від часу втрачають лік, намагаючись переконати людей у тому, що таке глибоке, тривале падіння та зубожіння і є реформи з яскравими європейськими ознаками. За солодкими словами все у нас добре, тільки люди в нас не такі – неправильні – і їдять багато, і надто сильно переймаються не тим, чим варто, не розуміючи, яке гідне життя їм організовує влада. Не рівня народ цій владі. Вона, судячи з усього, заслуговує на кращий народ. Та й сам народ, схоже, не проти цього.

Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".