Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
ГОДИНА БАЛАКАНИНИ. УТІМ, ЯК І ВСІ ІНШІ

08.09.2017

Деградує і топиться в словах відповідальність влади за організацію життя в країні. Це наочно демонструє година запитань до Уряду: спочатку півгодинна лекція чергового міністра про вражаючий позитив у його секторі відповідальності. Наступні півгодини – загальні, обтічні відповіді на конкретні запитання. Складається стійке враження, що урядовці не компетентні, не знають проблем, про які говорять депутати і які гостро відчуваються на місцях, та й взагалі байдужі до того, чим живуть і переймаються люди.
Кому потрібне все це загальне торохтіння. Тим більше, що говорять, слухаючи лише себе. Схоже, що у реформаторів є лише одна і поки що непереборна проблема – заважають люди.
Владу заполонила агресивна сірість. Щоб суспільство усвідомило, що завдяки йому владні кабінети заполонили дурні, треба було їм дати владу, щоб побачити, що це дурні. Така логіка.
Формально скопіювавши західні позиції, як-то година запитань, послання і т.п., так і не навчились, не вміють, не хочуть і не прагнуть працювати по суті.
В нашій історії було все. Але не було такого фарисейства, освяченого демократичною фразеологією.

Володимир Литвин, Голова Народної Партії

Топ - новина
Голова Народної Партії Володимир Литвин заявив про свій вихід з депутатської групи «Воля Народу»

20.10.2017

Я попередив членів групи, що в разі голосування ними за так звану пенсійну реформу, я буду змушений покинути колектив, що мною і було зроблено.

Публікації
Пётр Щедровицкий: Революция уже произошла, мы просто этого не видим

12.01.2018 

Если в бюджете домохозяйства или в проекте затраты на энергию превышают 10%, скорее всего, проект не будет реализован, а домохозяйство будет испытывать большие трудности.