Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
ГОДИНА БАЛАКАНИНИ. УТІМ, ЯК І ВСІ ІНШІ

08.09.2017

Деградує і топиться в словах відповідальність влади за організацію життя в країні. Це наочно демонструє година запитань до Уряду: спочатку півгодинна лекція чергового міністра про вражаючий позитив у його секторі відповідальності. Наступні півгодини – загальні, обтічні відповіді на конкретні запитання. Складається стійке враження, що урядовці не компетентні, не знають проблем, про які говорять депутати і які гостро відчуваються на місцях, та й взагалі байдужі до того, чим живуть і переймаються люди.
Кому потрібне все це загальне торохтіння. Тим більше, що говорять, слухаючи лише себе. Схоже, що у реформаторів є лише одна і поки що непереборна проблема – заважають люди.
Владу заполонила агресивна сірість. Щоб суспільство усвідомило, що завдяки йому владні кабінети заполонили дурні, треба було їм дати владу, щоб побачити, що це дурні. Така логіка.
Формально скопіювавши західні позиції, як-то година запитань, послання і т.п., так і не навчились, не вміють, не хочуть і не прагнуть працювати по суті.
В нашій історії було все. Але не було такого фарисейства, освяченого демократичною фразеологією.

Володимир Литвин, Голова Народної Партії

Топ - новина
ДУМАТИ ТРЕБА. ДУМАТИ!

26.01.2018

Влада демонструє наміри продовжувати боротися за території, а не за людей. Вона так і не зуміла вникнути і перейнятися становищем тих, хто живе на не підконтрольній Україні частині Донбасу.

Публікації
Об'єднання в процесі перезаснування

17.07.2018 

Ми домовилися про те, що в основі Суспільного Договору будуть лежати принципи, а не цінності.