Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Володимир Литвин, - Головне не забувати, що «пытаясь сорвать с врага маску, мы рискуем увидеть там свое отражение»

17.01.2018

Все більше переконуюсь, що кожна тривала перерва у роботі нинішньої Верховної Ради дарує країні безцінний спокій, майже бажане умиротворення. Остання пауза дозволила людям без значних потрясінь зустріти новорічні та Різдвяні свята, перевести подих. Прикро, що це невеличке затишшя обірвалося одразу, як тільки прихильники нещадного насадження «реформ» вкотре окупували головні мікрофони країни. Відпочилі та незвично засмаглі для холодного сезону обличчя ще раз підтвердили власну лояльність до основних пріоритетів єврореформаторського руху держави. Щоправда, ввели новий тренд – боротьбу з «фейками», яка, на їх думку, за своїм контекстом гармонічно доповнила та збагатила ще «слабо» вивчену тему агентів Кремля. 
Головне не забувати, що «пытаясь сорвать с врага маску, мы рискуем увидеть там свое отражение» (Венедикт Немов).

P.S. Знову розказують і показують все, що завгодно, аби проблеми охорони здоров’я, комунальних тарифів, пенсійного забезпечення та зубожіння людей не входили в перелік першочергових питань, а очі їх не помічали. Марні сподівання, що люди також цього не помічають.

Володимир Литвин, Голова Народної Партії

Топ - новина
ДУМАТИ ТРЕБА. ДУМАТИ!

26.01.2018

Влада демонструє наміри продовжувати боротися за території, а не за людей. Вона так і не зуміла вникнути і перейнятися становищем тих, хто живе на не підконтрольній Україні частині Донбасу.

Публікації
Ще раз про тер.громади

17.09.2018 

Територіальна громада міста Києва, по-суті, носить другорядний у порівнянні з іншими суб'єктами міської влади характер