Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Володимир Литвин, - Головне не забувати, що «пытаясь сорвать с врага маску, мы рискуем увидеть там свое отражение»

17.01.2018

Все більше переконуюсь, що кожна тривала перерва у роботі нинішньої Верховної Ради дарує країні безцінний спокій, майже бажане умиротворення. Остання пауза дозволила людям без значних потрясінь зустріти новорічні та Різдвяні свята, перевести подих. Прикро, що це невеличке затишшя обірвалося одразу, як тільки прихильники нещадного насадження «реформ» вкотре окупували головні мікрофони країни. Відпочилі та незвично засмаглі для холодного сезону обличчя ще раз підтвердили власну лояльність до основних пріоритетів єврореформаторського руху держави. Щоправда, ввели новий тренд – боротьбу з «фейками», яка, на їх думку, за своїм контекстом гармонічно доповнила та збагатила ще «слабо» вивчену тему агентів Кремля. 
Головне не забувати, що «пытаясь сорвать с врага маску, мы рискуем увидеть там свое отражение» (Венедикт Немов).

P.S. Знову розказують і показують все, що завгодно, аби проблеми охорони здоров’я, комунальних тарифів, пенсійного забезпечення та зубожіння людей не входили в перелік першочергових питань, а очі їх не помічали. Марні сподівання, що люди також цього не помічають.

Володимир Литвин, Голова Народної Партії

Топ - новина
Володимир Литвин, - Жонглювання подібним становить пряму загрозу Україні як державі

05.10.2018

«Наставники» України демонструють свої ознаки виборчої кампанії, діставши зі скрині завжди потрібне мовне питання, доточивши його до релігійного, від якого вони, згідно статті 35 Конституції України, взагалі повинні бути відокремленими.

Публікації
Про складний і необхідний для суспільства дискурс

11.02.2019 

Усі вже розуміють, що олігархи остаточно «добивають» у людей бажання дивитись телевізор, але...