Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
У НИХ – ТРИВАЄ СВЯТО

21.01.2018

Сьогодні під час години запитань до Уряду остаточно переконався, що з нинішньою владою все набагато гірше, ніж думав раніше.
Агресивна сірість дедалі впевненіше заявляє про себе.
Вже відкрито демонструється насолодження свободою від елементарної відповідальності, ейфорія від безкарності.
Частина урядовців, починаючи з міністра фінансів, схоже, не зловживають умінням читати – закони і Конституцію, а відповідно їх виконувати. Державну казну переплутали з партійною чи корпоративною касою. Наочний доказ тому – розподіл субвенцій між територіями на соціально-економічний розвиток. А точніше – роздача грошей за принципами лояльності, належності до касти обраних. Людей просто карають за неслухняних депутатів.
Влада перетворилась на закриту церкву. З тими, хто до неї не належить, розмовляють, якщо опускаються до цього, зверхньо, генеральським тоном. Упевнені, все зійде з рук, оскільки такі установки освячені згори.
Розпльовуючись, вони думають об’єднати країну, вважають, що війна зцементує суспільство і утримає його від розсварення і розпаду. Наявність в країні гострого соціального психозу до уваги не береться.
У них – триває свято, бо цей «директорат» думає, що взяв Україну назавжди в свої «демократичні їжакові рукавиці». Попередники думали точно так же…
Вірю, що розум і правда не зникли. Просто поки що вони розщеплені під тиском облудливих заяв, маніпулятивної статистики, залякувань змовами, зрадами і патріотизмом.

Володимир Литвин, голова Народної Партії

Топ - новина
ДУМАТИ ТРЕБА. ДУМАТИ!

26.01.2018

Влада демонструє наміри продовжувати боротися за території, а не за людей. Вона так і не зуміла вникнути і перейнятися становищем тих, хто живе на не підконтрольній Україні частині Донбасу.

Публікації
Ще раз про тер.громади

17.09.2018 

Територіальна громада міста Києва, по-суті, носить другорядний у порівнянні з іншими суб'єктами міської влади характер