Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
У НИХ – ТРИВАЄ СВЯТО

21.01.2018

Сьогодні під час години запитань до Уряду остаточно переконався, що з нинішньою владою все набагато гірше, ніж думав раніше.
Агресивна сірість дедалі впевненіше заявляє про себе.
Вже відкрито демонструється насолодження свободою від елементарної відповідальності, ейфорія від безкарності.
Частина урядовців, починаючи з міністра фінансів, схоже, не зловживають умінням читати – закони і Конституцію, а відповідно їх виконувати. Державну казну переплутали з партійною чи корпоративною касою. Наочний доказ тому – розподіл субвенцій між територіями на соціально-економічний розвиток. А точніше – роздача грошей за принципами лояльності, належності до касти обраних. Людей просто карають за неслухняних депутатів.
Влада перетворилась на закриту церкву. З тими, хто до неї не належить, розмовляють, якщо опускаються до цього, зверхньо, генеральським тоном. Упевнені, все зійде з рук, оскільки такі установки освячені згори.
Розпльовуючись, вони думають об’єднати країну, вважають, що війна зцементує суспільство і утримає його від розсварення і розпаду. Наявність в країні гострого соціального психозу до уваги не береться.
У них – триває свято, бо цей «директорат» думає, що взяв Україну назавжди в свої «демократичні їжакові рукавиці». Попередники думали точно так же…
Вірю, що розум і правда не зникли. Просто поки що вони розщеплені під тиском облудливих заяв, маніпулятивної статистики, залякувань змовами, зрадами і патріотизмом.

Володимир Литвин, голова Народної Партії

Топ - новина
Володимир Литвин, - Жонглювання подібним становить пряму загрозу Україні як державі

05.10.2018

«Наставники» України демонструють свої ознаки виборчої кампанії, діставши зі скрині завжди потрібне мовне питання, доточивши його до релігійного, від якого вони, згідно статті 35 Конституції України, взагалі повинні бути відокремленими.

Публікації
Про складний і необхідний для суспільства дискурс

11.02.2019 

Усі вже розуміють, що олігархи остаточно «добивають» у людей бажання дивитись телевізор, але...