Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
КРАЩЕ НЕ ВІДРОДЖУЙТЕ, АЛЕ НЕ РУЙНУЙТЕ ЗРОБЛЕНОГО

02.10.2018

Оглядаючи Одеський національний академічний театр опери та балету, слухаючи оперу «Пікова дама», увесь час ловив себе на думці: унікальну історичну пам’ятку реставровано тими і за тих, кого зараз нинішні очільники називають старою і злочинною владою. Якби у свій час за справу не взялися С.Гриневецький, Г.Кирпа та інші, власне будівлі театру вже, мабуть, і не було.
Це в ті часи було реконструйовано Філармонію, Консерваторію, Палац культури «Україна» у Києві, відновлено Михайлівський та Успенський собори, реставровано залізничні вокзали та станції та багато чого іншого.
А що ж помітного зроблено «правильною» владою? НІЧОГО! Добивають зроблене.
Звісно, що не йдеться про захист у такий спосіб попередників. А про те, що за усі останні роки – жодного проекту національного масштабу. Ось і відкривають «нужники» по декілька разів. Урочисто!
Тому, коли чую крики, що саме вони все відроджують, виникає бажання волати і пропонувати: не відроджуйте, краще не руйнуйте, у прямому і переносному сенсі, те, що є. У тому числі й історичну пам’ять, з якою жив, боровся, страждав і перемагав наш народ.

Володимир Литвин, Голова Народної Партії

Топ - новина
МИ ПОВИННІ ЦЕ ЗРОБИТИ

19.03.2019

Влада жодним чином не реагує на тривале і постійне забруднення річок Хомора і Случ, що вже спричинило непоправні екологічні проблеми на територіях майже в 15 тис.км2

Публікації
Щодо прикладів національної ідеї. (Продовження) Консенсусна демократія. Частина 2.

24.05.2019 

Підтримка національно — визвольного руху ірландців здійснювалась різними країнами світу, але кожна мала свою мету, яка, інколи, і не співпадала з цілями патріотів!