Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
КРАЩЕ НЕ ВІДРОДЖУЙТЕ, АЛЕ НЕ РУЙНУЙТЕ ЗРОБЛЕНОГО

02.10.2018

Оглядаючи Одеський національний академічний театр опери та балету, слухаючи оперу «Пікова дама», увесь час ловив себе на думці: унікальну історичну пам’ятку реставровано тими і за тих, кого зараз нинішні очільники називають старою і злочинною владою. Якби у свій час за справу не взялися С.Гриневецький, Г.Кирпа та інші, власне будівлі театру вже, мабуть, і не було.
Це в ті часи було реконструйовано Філармонію, Консерваторію, Палац культури «Україна» у Києві, відновлено Михайлівський та Успенський собори, реставровано залізничні вокзали та станції та багато чого іншого.
А що ж помітного зроблено «правильною» владою? НІЧОГО! Добивають зроблене.
Звісно, що не йдеться про захист у такий спосіб попередників. А про те, що за усі останні роки – жодного проекту національного масштабу. Ось і відкривають «нужники» по декілька разів. Урочисто!
Тому, коли чую крики, що саме вони все відроджують, виникає бажання волати і пропонувати: не відроджуйте, краще не руйнуйте, у прямому і переносному сенсі, те, що є. У тому числі й історичну пам’ять, з якою жив, боровся, страждав і перемагав наш народ.

Володимир Литвин, Голова Народної Партії

Топ - новина
Володимир Литвин, - Жонглювання подібним становить пряму загрозу Україні як державі

05.10.2018

«Наставники» України демонструють свої ознаки виборчої кампанії, діставши зі скрині завжди потрібне мовне питання, доточивши його до релігійного, від якого вони, згідно статті 35 Конституції України, взагалі повинні бути відокремленими.

Публікації
Про складний і необхідний для суспільства дискурс

11.02.2019 

Усі вже розуміють, що олігархи остаточно «добивають» у людей бажання дивитись телевізор, але...