Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
НЕ ВСЕ ПІД КОНТРОЛЕМ…

03.10.2018

 

У лінивих завжди свято. У нинішньої влади – в усьому перемоги. Вона виглядає як сім’я з реклами прального порошку – випромінює щастя. Водночас новітній «директорат» України – це такі собі «поміщицькі діти», які набрали калорій, бо ніколи не займалися фізичною працею, лише спостерігали, як працюють інші.
Це – така собі «закрита церква». У якій з людьми розмовляють повчально-директорським тоном, вважаючи, що вони нічого не розуміють та раді будь-яким подачкам з «панських плечей».
Ось і зараз піднесено-урочисто ощасливили суспільство повідомленням, що з 1 березня відбудеться підвищення пенсій. Що вже рік починається з цієї дати? Та ні! Вибори! А до них – «державна гречка» для правильного волевиявлення громадян. Особливо з урахуванням того, що старше покоління дисципліновано ходить на вибори. Тому не треба слинити свої офіційні губи словами про чесні вибори…
Така поведінка влади і є контрреволюцією, спробою вкрасти революцію, яка була не заради заміни осіб біля державного корита. Але це цілковитий привід для наступного громадянського конфлікту. Чемпіон світу у «Формулі -1» Марко Андретті якось сказав: якщо тобі здається, що все під контролем, тоді ти недостатньо швидко їдеш.
Окрім цього, українські очільники ще й не туди їдуть… Просто вони рушили на вибори як лосось на нерест.

Володимир Литвин, Голова Народної Партії

Топ - новина
Добрі люди – земляки!

25.07.2019

Народна мудрість вчить: коли не можеш змінити ситуацію, зміни своє ставлення до неї. Тому як данність сприйняв результати голосування у 65-му виборчому окрузі.

Публікації
На саммите «большой семерки» глава ООН объявил «чрезвычайную климатическую ситуацию»

16.09.2019