Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Володимир Литвин, - Жонглювання подібним становить пряму загрозу Україні як державі

05.10.2018

«Наставники» України демонструють свої ознаки виборчої кампанії, діставши зі скрині завжди потрібне мовне питання, доточивши його до релігійного, від якого вони, згідно статті 35 Конституції України, взагалі повинні бути відокремленими. А «нерозумні» українці ніяк не второпають всю важливість пропонованого і продовжують перейматися «дрібницями» - стрімким спустошенням власних кишень».

До цього, через страх бути не правильно «розтлумаченими», визначили ворожі для розбудови європейської, демократичної України, а по-суті до себе самих, неслухняні медіа ресурси. Звісно підключили до цього й депутатський корпус, частина якого слухняно, підспівує про загальнодержавну важливість актуалізації цієї проблеми, не розуміючи, що своїми потураннями долучаються до активізації небезпечних і руйнівних процесів. 
Високі діячі, на жаль, забувають, що жонглювання подібним становить пряму загрозу Україні як державі.

Такі спроби перетворити життя людей на невизначену у часі війну нагадали мені слова з роману «Шантарам» австралійського письменника Ґреґорі Девіда Робертса: 
«Просто, якщо потрібно підібрати визначення хворого розуму, по-справжньому хворого, - немає нікого гірше тих, хто хоче, щоб війна, будь-яка війна, ніколи не закінчувалася».

За нинішніх обставин, коли суспільство нагадує оголений нерв, варто було б заборонити політикам взагалі торкатися таких чутливих і дражливих тем, як мовна, релігійна та національна.

Топ - новина
Добрі люди – земляки!

25.07.2019

Народна мудрість вчить: коли не можеш змінити ситуацію, зміни своє ставлення до неї. Тому як данність сприйняв результати голосування у 65-му виборчому окрузі.

Публікації
На саммите «большой семерки» глава ООН объявил «чрезвычайную климатическую ситуацию»

16.09.2019