Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
ЗВІТ ПРО ДЕПУТАТСЬКУ ДІЯЛЬНІСТЬ ВОЛОДИМИРА ЛИТВИНА за вересень 2018 року

05.10.2018

 

Виборчий округ №65


Розглянув та опрацював 237 листів та заяв громадян, підготував та надіслав в органи влади 128 депутатських звернень. Подав 10 депутатських запитів, є співавтором 3 законопроектів.
Особисто надав матеріальної підтримки 26 тис. грн, а через місцеві органи влади – 47 тис. грн. 38 заявникам допоміг у проведенні необхідних обстежень, консультацій, лікувань та у вирішенні інших практичних питань. 
Вісім днів безпосередньо працював на виборчому окрузі, провів 32 зустрічі, прийняв 75 виборців.
Відвідав громаду села Старий Майдан Пулинського району. Зустрівся з прихожанами Свято-Троїцької церкви. Долучився до допомоги на ремонт храму. Вручив медаль з нагоди 50 річчя операції «Дунай» вдові Чорного М.А. Взяв участь у заходах з нагоди святкування 315 –ї річниці з Дня заснування села Тетірка Пулинського району, 11 жителів села відзначив подарунками.
Взяв участь у святі першого дзвонику у Ємільчинській ЗОШ 1-3 ступенів, вручив 4 відзнаки працівникам освіти від Національної Академії педагогічних наук України.
Зустрівся із працівниками «Ємільчинського територіального центру соціального обслуговування населення». Передав благодійну допомогу для малозабезпечених сімей (одяг, взуття, засоби реабілітації).
Провів зустріч з працівниками дошкільної освіти №1 «Сонечко» Ємільчинської селищної ради. Вручив Почесну грамоту ЦК профспілки працівників освіти і науки України. Передав для дитсадка іграшки та цукор.
Зустрівся з жителями Степанівська. Вручив подяку Національної Академії педагогічних наук України заступнику директору ЗОШ 1-3 ступенів Яценко Любові Іванівні, першокласникам – зошити.
В селі Сімаківка зустрівся з жителями села та педагогічним колективом. Вручив Почесну грамоту від Національної Академії педагогічних наук України вчителю української мови та літератури Гресько Марії Миколаївні. Відзначив вчителів цінними подарунками (2). Передав школі цукор та зошити для першокласників. Зустрівся з релігійною громадою, надав допомогу на будівництво церкви.
Був присутній на святковій службі в костьолі непорочного зачаття Діви Марії села Новий Завод Пулинського району, надав допомогу. Зустрівся з прихожанами парафії Серафіма Саровського, допоміг на ремонт церкви. 
З нагоди Дня міста Баранівка вітав його жителів та вручив нагороди і заохочення (11).
З жителями с. Миколаївка Ємільчинського району, обговорив низку проблем регіону. Вручив медаль учаснику операції «Дунай». Школі та дитсадку – цукор, іграшки,зошити .
Вітав жителів селища з Днем Ємільчине. Відзначив нагородами та подарунками 17 його мешканців.
Благодійний фонд «Майбутнє Полісся» надав благодійну допомогу малозабезпеченим жителям Брониківської громади (одяг,взуття).
Про депутатську діяльність регулярно інформував через національні та місцеві засоби інформації, персональну сторінку у соціальній мережі Facebook, на офіційному веб - порталі Верховної Ради України.
Помічниками-консультантами здійснено 60 прийомів громадян, прийнято 93 жителів округу. 

Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".