Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
(НЕ) СВЯТКОВІ РЕАЛІЇ

08.10.2018

З нагоди Дня працівників освіти, в ході вітань педагогів влада та політики переконують їх у тому, що в країні зроблено все для реформування освіти, а власне самі реформи тріумфально крокують країною. До того ж, в усіх сферах…
При цьому демонструють абсолютне нерозуміння очевидного: будь-яка програма розвитку, навіть всебічно вивірена, приречена на поразку, якщо немає її суспільного сприйняття. Про яке суспільне прийняття можна говорити, коли більшість людей переймається виживанням, коли проблемою з проблем є те, як звести кінці з кінцями. 
Коли із суспільних пріоритетів зникла людина праці – робітник, аграрій, вчений, інженер? Тобто ті, що створюють національне багатство.
А в пошані нові герої – ділки на «Мерседесах», оточені охоронами, вони ж представники народу в органах влади, моделі, попса, скоробагатьки і тому подібне. Вони заполонили собою все і вся в країні. А показушний патріотизм став прибутковою професією. Щодо таких можна сказати: патріоти – це особи з добре оплаченим відчуттям любові до держави.
У розсвареному загалі, з апатичними настроями та зневірою марно сподіватися на успіх будь-яких перетворень, на прорив, на входження в цивілізований світ, на свободи, які так потрібні розуму й душі кожної мислячої людини.
Тому для думаючої частини українства, а педагоги першочергово належать до неї, завдання із завдань – допомогти вдихнути життя в Україну, оздоровити суспільний клімат, привнести в нього інтелект, відкритість, правду, подвижництво, жертовність і віру. Ні, не у владу, а в народ, простого українця.
Переконати усіх в цінності кожної людини, а відтак в необхідності прийняття державних рішень на основі інтересів та потреб кожного громадянина, особливо молоді, а також тих, хто приходитиме у цей світ.
Щоб у нас на це вистачило сил, терпіння, енергії та здоров’я. І давайте не будемо самі піддаватися зневірі та суму, хоча б вже тому, що це, як правило, передує гніву. А гнів не додає конструктиву.
Зі святом!

Володимир Литвин, Голова Народної Партії

Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".