Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Володимир Литвин: "Поки не пізно, треба зійти із плакатів зовнішньої реклами, з телеекранів та побачити, як і чим живе країна".

02.11.2018

Останнім часом про це гірко кажуть люди у сільській місцевості, особливо самотні літні жінки. На кожній зустрічі доводиться чути одне й те ж: як вижити на 1500 грн. пенсії? Чому закриваються поштові відділення, відміняються зупинки потягів на невеличких станціях, призупиняють роботу вантажні термінали? Як вижити без аптек, ФАПів та амбулаторій, без автобусного сполучення з райцентром? Особливо на фоні вихвалянь державних керманичів про небачений розмах дорожнього будівництва та ремонтів доріг. Де все це? У якій країні?
Маніпуляції, жонглювання реформаторською риторикою, наповнення інформації від влади брехнею сприймаються на місцях як жорстокість державних керманичів до власного народу.
Негатив, в якому нинішня влада навчилася жити й правити, видається як вище благо для країни. Додаймо до цього поділ її на «своїх» та «чужих» і отримаємо гірку реальність нашого сьогодення.
Поки не пізно, треба зійти із плакатів зовнішньої реклами, з телеекранів та побачити, як і чим живе країна. А країна – це прості громадяни. Завтра вже може бути пізно.

Топ - новина
МИ ПОВИННІ ЦЕ ЗРОБИТИ

19.03.2019

Влада жодним чином не реагує на тривале і постійне забруднення річок Хомора і Случ, що вже спричинило непоправні екологічні проблеми на територіях майже в 15 тис.км2

Публікації
Що буде, коли "здохне Путін", прилетять інопланетяни і виграє "Слуга народу". Розмова з політичним психологом

26.06.2019 

Яким може бути зворотній бік децентралізації? Чим відрізняються українці і росіяни?